Новини

Туркменістан приступив до запуску заводу BOPP на нафтопереробному заводі

Нафтопереробна компанія в Туркменістан планує розширити свій асортимент продуктів переробки нафти та запустити нову установку з виробництва полімерних плівок.

Тюркменбашський нафтопереробний комплекс (TKNPZ) має намір ввести в експлуатацію новий завод з виробництва двооснооріентірованних поліпропіленових (BOPP) плівок в наступному місяці, недалеко від одного з двох своїх нафтопереробних заводів в Туркменбаші на заході Туркменістану.
Фільтрувальна установка потужністю 20 кілотонн на рік (ktpa), яка в даний час знаходиться на стадії введення в експлуатацію, була встановлена  постачальником технологічного обладнання і установки PT Istana Karang Laut (PT IKL), індонезійською дочірньою компанією французького міжнародного підрядника Entrepose Group.
Поліпропілен для заводу BOPP буде поставлятися на НПЗ Turkmenbasy, розташованому на узбережжі Каспійського моря. Кінцева продукція нового виробництва – це ряд прозорих моно- і коекструдованих плівок BOPP для упаковки харчових продуктів і промислових товарів.
TKNPZ вже виробляє упаковку на основі ПП у вигляді великих мішків і полімерних клапанних  мішків клапанів, виготовлених на заводі на тому ж місці, створеному в 2011 році. Він був встановлений спільно швейцарською компанією Venanko AG. поряд з туркменськими фахівцями.
Цей завод, уже завантажений поліпропіленом з нафтопереробного заводу, виготовляє плівку, а також робить з неї  гнучку пакувальну упаковку. Устаткування, в тому числі екструдери, ламінатори, поставляється кількома провідними європейськими виробниками, включаючи австрійську компанію Starlinger.
За даними національних ЗМІ Туркменістану, на об'єкті було вироблено до 35 000 великих і 10-метрових клапанних мішків. Спочатку упаковка використовувалася для полімерного грануляту на нафтохімічних заводах, а також інших товарів за межами нафтової промисловості.
Завод з переробки полімерів був побудований в рамках програми розвитку державної нафтової і газової промисловості Туркменістану, покликаної стимулювати виробництво високоцінної продукції в країні.
TKNPZ  управляє ще одним нафтопереробним заводом в Сейді на іншій стороні Туркменастану на східному кордоні з Узбекистаном.
Джерело:  www.plasticsnewseurope.com

сайт создан компанией web дизайн