Новини

Tetra Pak® представить паперові соломинки для порційних упаковок

Компанія Tetra Pak®, світовий лідер в області рішень для переробки і упаковки харчових продуктів, протягом року планує запуск виробництва паперових соломинок для порційних упаковок в рамках програми по скороченню відходів пластика і впливу на навколишнє середовище.

Сучасний тренд «споживання на ходу» формує все більшої популярності порційних форматів упаковки серед споживачів. Питні соломинки є невід'ємним функціональним елементом більшості порційних форматів, проте, якщо після споживання продукту пластик, з якого виготовлені соломинки, що не утилізується належним чином, то це може погіршити існуючу в світі проблему пластикових відходів.

Компанія Tetra Pak розповідає споживачам про більш відповідальне ставлення до відходів і закликає залишати соломинки після використання безпосередньо в упаковці, щоб цей відхід можна було зібрати разом з упаковкою. Використання паперових соломинок для порційних форматів упаковки стане ще однією важливою ініціативою компанії в області охорони навколишнього середовища.

«Здається, що запуск виробництва паперових соломинок досить простий з технологічної точки зору. Однак існують певні обмеження і вимоги в харчовій індустрії, які дещо ускладнюють реалізацію проекту. В даний час команда фахівців розробляє рішення, яке буде відповідати всім стандартам якості і вимогам харчової галузі та стане гідною альтернативою продукції з пластика », - говорить Чарльз Бренд, виконавчий віце-президент з управління продуктовим портфелем і комерційними операціями компанії Tetra Pak.

Ключова мета компанії Tetra Pak до 2020 року - виробництво упаковки виключно з відновлюваних матеріалів з мінімальним впливом на навколишнє середовище при безвідходному виробництві. Асептична картонна упаковка Tetra Pak на 75% складається з картону і повністю піддається переробці.

Запуск виробництва паперових соломинок - ще один крок у прагненні компанії пропонувати пакувальні рішення з повністю поновлюваних матеріалів.

сайт создан компанией web дизайн