Новини

GALLUS анонсувала цифрову етикеткову машину SMARTFIRE

За словами виробника, це буде доступне рішення для цифрового друку етикеткової продукції.
Gallus планує провести в червні 2018 року конференцію Gallus Innovation Days 2018. Захід пройде в штаб-квартирі компанії в м Санкт-Галлен (Швейцарія). Основна увага на конференції буде приділено питанням цифрового друку, а також тих змін, які вона привнесе в бізнес виробників етикетки.

Одним з центральних експонатів заходу стане нова цифрова друкарська машина Gallus Smartfire, призначена для випуску малотиражної етикетки. Виробник зазначає, що це буде доступне рішення, яке підійде практично будь-якої компанії, яка бажає почати друкувати етикетки цифровим способом. Ще одним - вже відомим на ринку - рішенням для цифрової / гібридної друку стане машина Gallus Labelfire з секцій трафаретного друку, призначеної для нанесення білил. Також будуть показані деякі інші розробки для трафаретного друку, зокрема, рішення для виробництва друкованих форм.

Крім цього на Gallus Innovation Days 2018 демонструватися і традиційні Флексомашини з різним оснащенням. Вперше можна буде побачити модель Gallus Labelmaster Advanced з автоматичною системою попереченой і поздовжньої приведення. Поруч з нею буде працювати Gallus ECS 340 в конфігурації для друку багатошарової етикетки, а таке Gallus RCS 430 з системою вдруковування змінної інформації і спеціальним підсилювачем, який прискорює процес затвердіння УФ-фарби.

Флексотему розбавить експозиція Heidelberg, який планує представити систему струминного друку на об'ємних предметах Omnifire 250, а також ротаційну висікання Speedmaster XL 160-DD, спеціально розроблену для виробництва вплавлятися етикеток.

Крім Heidelberg і Gallus в заході візьмуть участь понад 30 компаній-партнерів останньої, які представлять свої продукти і послуги для виробництва етикетки.

сайт создан компанией web дизайн