НОВОСТИ

Smurfit Kappa удостоїлася п'яти нагород Nestlé Supplier Awards

Група Smurfit Kappa, провідний виробник гофрокартонної упаковки, була визнана цінним партнером у галузі стійких пакувальних рішень для продукції Nestlé на щорічній церемонії вручення премій для постачальників Nestlé Supplier Awards.

Smurfit Kappa відома передовими екологічними рішеннями і в цьому році удостоїлася відразу п'яти нагород корпорації Nestlé в номінаціях «Кращий постачальник екологічної продукції» (Best Sustainable Supplier), «За видатні заслуги» (Outstanding Individual) і «За особистий внесок» (Individual Award).

Метою співпраці Nestlé і британського підрозділу Smurfit Kappa було створення інноваційного пакувального рішення, яке можна було б використовувати в системі постачання для зменшення вуглецевого сліду. Компанії була присуджена нагорода за значні поліпшення в цій галузі, зокрема, за альтернативу полімерній упаковці для холодної кави Azera Nitro від Nestlé UK, яку замінили на придатну для вторинної переробки упаковкою, що захищає вміст і дозволяє розмістити більше інформації про бренд. За оцінками експертів, це рішення за перший рік його інтеграції в систему постачання дозволить скоротити використання стретч-плівки на 26 тис м2, що еквівалентно чотирьом футбольним полям.

В рамках ініціативи «Упаковка заради кращого майбутнього планети» (Better Planet Packaging), запущеної в 2018 році, Група Smurfit Kappa взяла на себе зобов'язання використовувати знання про переробку у папері, дизайні та упаковці для того, щоб скоротити кількість відходів, які не перероблюються.

Коментуючи перемогу в номінації «За видатні заслуги», національний директор підрозділу по роботі з клієнтами Smurfit Kappa UK Майкл МакКлементс (Michelle McClements) сказав: «Мені дуже приємно отримати цю нагороду, яка стала результатом продуктивного співробітництва з корпорацією Nestlé. Це партнерство дозволило успішно вирішити ряд складних завдань, пов'язаних з упаковкою. Раціональна упаковка продукції грає неоціненну роль у боротьбі проти забруднення навколишнього середовища і одночасно дає виробникам ряд переваг, зокрема, можливість попрацювати над ідентичністю бренду та оптимізацією системи постачання».

Нагороди в номінації «За особистий внесок» (Individual Supplier) вручають за відмінне обслуговування з метою підкреслити особливу роль менеджерів по роботі з клієнтами в забезпеченні ефективного та успішного співробітництва між партнерами, і в 2020 році відразу три співробітника Smurfit Kappa удостоїлися цих нагород.

Джерело: Smurfit Kappa

сайт создан компанией web дизайн