НОВОСТИ

Запрошуємо на ТЕХНІЧНУ ВЕСНУ

Журнал «Упаковка», який є генеральним інформаційним партнером виставки PLAST EXPO UA разом з організатором Міжнародним виставковим центром запрошують відвідати програму ТЕХНІЧНА ВЕСНА - комплексний виставковий захід, що включає в себе одночасно чотири виставки: XI Міжнародну спеціалізовану виставку PLAST EXPO UA – 2019, III Міжнародну спеціалізовану виставку ADDIT EXPO 3D – 2019, XI Міжнародну спеціалізовану виставку КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК – 2019 і  єдину в Україні Міжнародну спеціалізовану виставку ЛАК & ФАРБА EXPO UA - 2019


Захід пройде з 2 по 5 квітня 2019 року у Міжнародному виставковому центрі за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

На експозиції понад 100 підприємств та компаній представлять технології та обладнання, сировину, послуги та інноваційні розробки з Австрії, Білорусі, Ірану, Італії, Китаю, Німеччини, Польщі, Саудівської Аравії, Туреччини та України. Щодня проходитимуть семінари і конференції, присвячені технологіям переробки пластмас та полімерних відходів, еко-упаковці, адитивним технологіям, виробництву лакофарбових матеріалів та ін. Організація заходу дозволяє максимально повно презентувати свою продукцію, встановити належний контакт зі споживачем і партнерами, відкриває зручні можливості для обміну досвідом серед фахівців і професіоналів.

ЛАК & ФАРБА EXPO UA - єдина в Україні спеціалізована виставка, де можна ознайомитися з новітніми зразками лакофарбової продукції, сировиною та обладнанням для виготовлення покриттів, а також технологіями для обробки поверхні. Покриття застосовуються практично у всіх галузях промисловості і в побуті, тому є висока зацікавленість в даному заході, як серед споживачів, так і серед виробників галузі.
У рамках виставки ЛАК & ФАРБА EXPO UA - 2019 Асоціація українських виробників лакофарбової промисловості (АУВЛП) виступить із доповіддю на тему "Підсумки 10 років роботи АУВЛП. Перспективні шляхи розвитку лакофарбової галузі".

PLAST EXPO UA - єдина в Україні виставка, яка об'єднує фахівців в області переробки пластмас та каучуку, починаючи від виробництва сировини, створення новітніх вітчизняних моделей устаткування і закінчуючи автоматизацією технологічних процесів. У рамках виставки вперше відбудеться 1-й Міжнародний еко-марафон «ЕКО-УПАКОВКА-погляд в майбутнє».

ADDIT EXPO 3D - виставка, присвячена найбільш інноваційним технологіям XXI століття: адитивному виробництву та тривимірному друку. На виставці будуть представлені технології, програмне забезпечення, обладнання та матеріали для адитивного виробництва, 3D друку, 3D сканування, 3D моделювання та ін. Кожен відвідувач виставки зможе долучитися до освоєння технологій майбутнього, відвідавши стенди учасників та презентації, що відбудуться на експозиції 4-го квітня.

КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК – 2019 - це демонстрація досягнень в області машинобудування, пневматики, гідравліки, металургії, металообробки, діагностики та автоматизації управління, обробки поверхні, виробництва інструментів, двигунів, ливарного обладнання, насосного обладнання, неметалічних матеріалів в промисловості.

Відвідування виставок – безкоштовне (завантажити запрошення).

Реєстрація гостей проводитиметься 2-5 квітня з 10.00 на стенді інформації біля входу 3-А павільйону № 3 Міжнародного виставкового центру.
Контакти:
тел.: (044) 201-11-56, 201-11-58
e-mail: plast@iec-expo.com.ua, alexk@iec-expo.com.ua
www.iec-expo.com.ua

сайт создан компанией web дизайн