Новини

Sealed Air і Kuraray інвестують в харчову упаковку на рослинній основі

Компанія Sealed Air, відомий виробник пакувальних рішень, і японська фірма Kuraray оголосили про інвестиції в нове виробництво харчової упаковки на базі рослинної сировини.
Sealed Air планує інвестувати до 24 млн дол. США в завод в Сімпсонвілль (США, Південна Кароліна) для виробництва матеріалів, виготовлених з полімеру Plantic на рослинній основі і переробленого споживчого пластика.


Очікується, що виробництво харчової упаковки на рослинній основі на заводі в Сімпсонвілль почнеться в другому кварталі 2020 р
За даними компанії, її завод в Сімпсонвіле є одним з найбільших в світі пакувальних заводів: виробничі площі займають 1,4 млн кв. футів (більше 130 тис. м2), на підприємстві працює понад 1000 чоловік. В даний час підприємство займається виробництвом пакувальних матеріалів і систем для харчових і споживчих товарів.
У червні 2018 р Sealed Air і Kuraray підписали угоду про постачання матеріалу Plantic для упаковки швидкопсувних продуктів, таких як птах, яловичина і морепродукти, в США, Канаді та Мексиці.
Для підтримки цієї роботи компанія Kuraray прийняла рішення інвестувати близько 15 млн. Дол. США в установку потужностей для випуску високобарьерних полімеру, а також допоміжних потужностей в Х'юстоні (США, Техас). Очікується, що завод Kuraray з виробництва полімерів буде побудований до кінця вересня цього року і почне роботу на початку 2020 р
Президент і генеральний директор Sealed Air Тед Доен (Ted Doheny) сказав: «Ці спільні зусилля з Kuraray розширюють наші можливості щодо постачання інноваційних, стійких рішень для упаковки харчових продуктів, які залишають наш світ, навколишнє середовище і спільноти краще, ніж вони були.
Ці інвестиції також допомагають нам виконати наші зобов'язання з постачання стовідсотково переробляються або повторно використовуваних пакувальних матеріалів і в середньому з 50% вторинного вмісту у всіх пакувальним рішенням 2025 г. ».
Генеральний директор підрозділу Global EVAL компанії Kuraray Кацумаса Ямагуті (Katsumasa Yamaguchi) зазначив: «Kuraray продовжує впроваджувати запатентовані технології для розвитку нових сфер бізнесу, зростання в усьому світі і поліпшення стану навколишнього середовища».

сайт создан компанией web дизайн