Новини

Партнерство PureCycle Technologies, Milliken & Company і Nestle S.A.

Компанія PureCycle Technologies оголосила про співпрацю зі світовими промисловими гігантами - хімічним концерном Milliken & Company і одним з найбільших виробників продуктів харчування і напоїв Nestle SA, - в рамках якого вона планує відкрити свій перший завод з відновлення використаного поліпропіленового (ПП) полімера до поліпропілену, «схожого з первинним» за якістю, завдяки революційному методу переробки.


Запатентований процес переробки PureCycle, розроблений і ліцензований компанією P & G, відокремлює колір, запах та інші забруднюючі речовини від вихідної сировини з полімерних відходів, перетворюючи його в полімер з властивостями первинного полімеру.
Компанія Milliken, чиї добавки будуть відігравати важливу роль у відновленні втраченого поліпропілену, уклала з PureCycle ексклюзивні партнерські відносини з постачань, щоб допомогти вирішити проблему утилізації полімерів. Nestle працює з PureCycle над створенням нових пакувальних матеріалів, які допомагають уникнути полімерних відходів, відповідно до зобов'язання компанії зробити 100% своєї упаковки придатною для повторного використання або вторинної переробки до 2025 року.
Володіючи знаннями споживчого ринку та технічними компетенціями, Milliken і Nestle допомагають PureCycle працювати над постачанням першого в світі вдруге переробленої поліпропілену з властивостями, подібними поліпропілену з первинної сировини.
«Використання добавок Milliken допоможе забезпечити найвищу якість виробленого PureCycle надчистого переробленого поліпропілену (UPRP) і максимальну його цінність для власників брендів і споживачів. Ми вважаємо, що це партнерство ще більше диференціює PureCycle як провідного переробника і виробника поліпропілену», - вважає Майк Отуорт (Mike Otworth), генеральний директор PureCycle Technologies.

сайт создан компанией web дизайн