Новини

Паперова промисловість Німеччини: легкий спад виробництва

За інформацією Союзу німецьких паперових фабрик (VDP), виробництво в паперовій промисловості Німеччини в 2018 р дещо знизилося. Галузь випустила в 2018 р близько 22,7 млн т паперу, картону та гофрокартону, що на 1,1% менше, ніж в попередньому році. «Однак розвиток окремих сортових груп продовжувало сильно відрізнятися», - заявив президент Союзу німецьких паперових фабрик (VDP) Вінфрід Шауро (Winfried Schaur).
З невеликим приростом на 1,6% пакувальний папір і картон продовжили тенденцію до зростання. Зараз вони складають 53% всього обсягу виробництва. Графічні папери з мінусом в розмірі 5,2% показали подальше зниження через закриття підприємств або їх переобладнання для випуску інших сортів паперу.
Частка паперу для друку та листи зараз становить 34%. Папір для гігієни (мінус 0,5%) залишалася в основному стабільною в виробництві. Технічні та спеціальні папери, які включають в себе різні продукти, зафіксували мінус 1,8%. Їх частка у виробництві становить приблизно 7% або 6%.
Оборот галузі зріс на 5,4% до 15,5 млрд євро. Це пояснюється як хорошою кон'юнктурою на ринку упаковки, так і коригуванням цін в сегменті графічних паперів, що було необхідно, зокрема, через різке зростання цін на целюлозу. Число працівників в целюлозно-паперовій промисловості Німеччини зросла приблизно на 1% до 40 550 осіб.
 


Галузь із занепокоєнням стежить за розвитком подій в енергетичній та кліматичної політики. Паперова промисловість хоче бути частиною рішення, як і всі інші енергоємні галузі. Однак безперебійність поставок і міжнародна конкурентоспроможність не повинні ставитися під загрозу. Внесок регенеративних джерел в енергопостачання все ще дуже нестабільний. Тому поступове припинення використання ядерної енергії та вугілля має здійснюватися з розумом. Очікуване підвищення цін на електроенергію для галузі має бути компенсовано.

сайт создан компанией web дизайн