Новини

ENGEL підписує глобальне зобов'язання по Новій економіці полімерів фонду Еллен Макартур

ENGEL Austria GmbH однією з перших компаній в області полімерного машинобудування в середині березня 2019 року підписала глобальне зобов'язання по Новій економіці полімерів фонду Еллен Макартур (Ellen MacArthur Foundation). Метою ініціативи є створення економіки з багатооборотним використанням продукції. Разом з більш ніж 350 іншими підприємствами, університетами та організаціями ENGEL зобов'язалася активно сприяти впровадженню циркулярної економіки в світ полімерів.


«Будучи членами світової полімерної промисловості, ми відповідаємо не тільки за нашу власну продукцію, а й за продукцію, вироблену на нашому обладнанні, - підкреслює доктор Штефан Енгледер, генеральний директор групи компаній ENGEL зі штаб-квартирою в місті Швертберг, Австрія. - Для нас важливо використовувати наш досвід і знання для того, щоб у всіх регіонах Землі люди відповідально ставилися до полімерних матеріалів і створювали умови для повернення в кругообіг виробів з полімерів після закінчення терміну їх служби. Але як окреме підприємство, ми маємо обмежені можливості для впливу на цей процес. Саме тому ми і підтримали ініціативу Нової економіки полімерів, яка об'єднує зацікавлених гравців у всьому світі і підвищує нашу загальну заклопотаність ».
Зокрема, Ініціатива 2018 року полягає в тому, щоб уникнути утворення непотрібної упаковки і забезпечити до 2025 року можливість повторного використання, вторинної переробки або компостування всіх полімерних упаковок. Кожна компанія - учасник даної Ініціативи - повинна систематизувати свої індивідуальні завдання в цій справі і регулярно повідомляти фонду Еллен Макартур про досягнутий прогрес.
Як виробник обладнання для переробки полімерів, ENGEL одночасно допомагає своїм клієнтам проектувати і виробляти упаковку відповідно до правил замкнутого життєвого циклу, а також відкривати реціклятам більш широкий спектр застосувань. При цьому в центрі уваги знаходяться такі теми:
Забезпечення за допомогою «розумних» систем-помічників високої стабільності процесів і запобігання утворення шлюбу, навіть якщо сировина піддається сильним коливанням якості, як це часто буває з реціклятамі
Підвищення за допомогою інноваційних технологій переробки частки реціклята у внутрішніх шарах сендвічеподобних виробів
Тісна співпраця з переробниками, починаючи зі стадії розробки продукції, з метою скорочення витрат матеріалів і забезпечення подальшої вторинної переробки продукції
Подальше розширення консультаційних послуг в області допоміжних процесів для оптимізації підготовки вторинних полімерних матеріалів до переробки лиття під тиском
Фонд Еллен Макартур є однією з провідних світових рушійних сил створення економіки замкненого циклу. З 2010 року ця організація, заснована британським яхтсменом Еллен Макартур, виступає за стійку, ресурсосберегающую економіку.

сайт создан компанией web дизайн