Новини

Biome Bioplastics і Futamura співпрацюють в галузі багатошарової упаковки, придатної для утилізації в компості

Британська компанія Biome Bioplastics, що займається розробкою полімера на натуральній основі, повідомила про співпрацю з фірмою Futamura, виробником целюлозних плівок, з метою випуску ряду багатошарових плівок на біооснові, придатних до утилізації в компості.


За інформацією Biome Bioplastics, розробка стійких альтернатив складним форматам упаковки, таким як багатошарові пакети, матиме вирішальне значення для досягнення до 2025 року мети британського полімерного пакту (UK Plastics Pact), яка передбачає виробництво полімерної упаковки, придатної до вторинної переробки або утилізації в компості.
Менеджер з продажу Biome Bioplastics Міріам Моерсонс (Myriam Moeyersons) заявила: «Цей асортимент багатошарових плівок дає змогу власникам брендів відмовитися від упаковки, яка підлягає вторинній переробці, і показати, що вони стоять в авангарді прагнення створити економіку замкнутого циклу для пластмас».
Багатошарові плівки можна використовувати для упаковки як свіжих, так і сухих продуктів, щоб економічно збільшити термін придатності.
Багатошарові плівки, придатні до утилізації в компості, виробляються шляхом агрегації біорозкладних полімерів з асортименту Biome з целюлозними плівками NatureFlex, придатними до утилізації в компості, виробництва Futamura. Це дало можливість сформувати ряд ламінованих гнучких структур.
Плівки відповідають вимогам європейського стандарту промислового компостування EN13432, що означає, що вони здатні розкладатися на 90% протягом 12 тижнів і на 90% піддаватися біорозкладанню до води, вуглекислого газу та біомаси протягом 180 днів.
Менеджер із продукції та сталого розвитку Futamura доктор Люсі Коутон (Lucy Cowton) сказала: «Futamura вирішила співпрацювати з Biome, оскільки наші компанії прагнуть виробляти технічно міцні, стійкі та придатні до утилізації в компості альтернативи звичайним пакувальним плівкам».

сайт создан компанией web дизайн