Новини

UPM Raflatac випустила ПЕ-плівку RafBio PE на рослинній основі

Фінська фірма UPM Raflatac, один із провідних виробників етикеткових матеріалів, повідомила про випуск на європейський ринок лицьової етикеткової плівки з нового матеріалу на основі рослинної сировини, що забезпечує екологічно стійку альтернативу плівкам на основі викопної сировини для різних сфер застосування. Плівка RafBio PE White має ті ж характеристики, що й стандартна поліетиленова плівка. За інформацією виробника, чудова гнучкість робить цю плівку ідеальною для випуску пляшечок, які легко спорожняються шляхом стискання, та іншої тари, яку використовують для фасування побутової хімії й засобів особистої гігієни.


Біла та прозора плівки RafBio PE White і Clear є частиною сімейства етикеткової продукції RafBio на біооснові, і являють собою ідеальний вибір для клієнтів, які шукають екологічно стійкі матеріали для лицьової частини етикеток, що зменшують викиди парникових газів протягом їх життєвого циклу в порівнянні зі звичайним ПЕ. При цьому продукція має дуже ефектний вигляд.
Виготовлені з етанолу, отриманого з цукрової тростини, нові плівки містять понад 80% відновлюваної рослинної сировини і підлягають вторинній переробці в тих же потоках рециклінгу, що і ПЕ на основі нафтопродуктів.
Плівки RafBio PE поєднуються з клеєм RP37 для нанесення етикеток в різних сферах застосування.

«Біомайбутнє – це логічне рішення для суспільства економіки замкнутого циклу, і нам потрібні більш радикальні інновації, щоб дістатися туди. У UPM Raflatac ми робимо кроки щодо розробки продуктів, які стають тоншими й легшими, придатними для повторного використання та мають біооснову. RafBio PE White є логічним вибором для виробників етикеток, які не для галочки заявляють про свою прихильність до екології. Це революційне пакувальне рішення, яке допомагає зробити економіку замкнутого циклу реальністю для власників провідних брендів», - каже Роберт Тейлор (Robert Taylor), директор зі сталого розвитку компанії UPM Raflatac.

сайт создан компанией web дизайн