НОВОСТИ

Підсумки конкурсів на кращу упаковку

Відбувся двадцятий, ювілейний конкурс на кращу упаковку «Українська зірка упаковки – 2018». За 20 років проведення конкурсу в ньому взяли участь 3116 зразків упаковки, які були вироблені та представлені 158 українськими компаніями. 348 зразків упаковки від 87 компаній ставали переможцями конкурсу. Деякі з них користувалися правом узяти участь у міжнародному конкурсі на кращу упаковку WorldStar. Із 1998 р. на цей конкурс було направлено 95 зразків упаковки, з яких 49 від 16 українських виробників ставали переможцями WorldStar.

Цього року в конкурсі «Українська зірка упаковки – 2018» взяли участь 13 підприємств з 11 міст України. 29 березня 2018 р. журі, до складу якого входили відомі фахівці пакувальної справи, дизайнери, представники організаторів конкурсу, із 27 зразків, представлених на конкурс, визначило переможців. При цьому враховувались особливості пакувального матеріалу, конструкції та дизайну упаковки, наявність допоміжних пакувальних засобів та зручність у користуванні, економічність, безпеку та екологічність.

Переможцями конкурсу «Українська зірка упаковки – 2018» стали:

- три упаковки (для вологих серветок; для композиту для склеювання; для кави в зернах) компанії IMMER Group (кер. Ірина Мірошник),
- дві упаковки (пакет Eco Pack; стрічка «Овочиста») компанії «Авентин» (кер. Денис Любенко),
- дві упаковки (для локшини; стакан із рифленням) компанії «Юнівест Маркетинг» (кер. Володимир Кудряшов),
- пляшка для мінеральної води компанії «Ветропак Гостомельський Склозавод» (кер. Павло Прінко),
- упаковка для сметани компанії «Інтерагропак» (кер. Тетяна Єкімова),
- тубус для риболова компанії «ТП «Сервіс Пак» (кер. Олексій Мироненко),
- флакон для дезодорантів компанії «Крістал Гласс» (кер. Олександр Бенчук),
- пакет із плоским дном компанії МНПП «Аріс» (кер. Євген Титаренко),
- упаковка для подарункового набору компанії «ВПК «Весна» (кер. Микола Чорний),
- упаковка-трансформер для соусів компанії «Рубіжанський картонно-тарний комбінат» (кер. Геннадій Мінін).

Упаковка для цукерок «Жувіленд» компанії «МоноПак» (кер. Віктор Шевченко) відзначена спеціальною нагородою ІАЦ «Упаковка» за ергономічність.

Паперова упаковка «Лапша кап» компанії «Юнівест Маркетинг» (кер. Володимир Кудряшов) відзначена спеціальною нагородою Київського міжнародного контрактового ярмарку.

Журі також визначило переможців конкурсу «Упаковка майбутнього – 2018», який пройшов за підтримки компанії IMMER Group, одного з найбільших світових виробників гнучких пакувальних матеріалів. В конкурсі взяли участь 31 майбутній дизайнер – студенти з 11 вишів із 5 міст України.

- перше місце зайняла студентка-випускниця НАОМА Сяо Сіяо, громадянка Китаю (кер. Віталій Шостя) за серію упаковок для шнурків для дитячого взуття.
- другі місця зайняли Наталя Корнієць із Харківського національного університету радіоелектроніки (кер. Юлія Бокарєва) за упаковку для медичного препарату та Вероніка Синявська з НАОМА (кер. Віталій Шостя) за паковання для навчального телескопа,
- третє місце зайняла Христина Давиденко із Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша (кер. Лідія Федай) за подарункову упаковку.Організатори конкурсів вітають переможців та бажають нових творчих злетів.

Всі зразки, що брали участь у конкурсі, виставлені на сторінці журналу «Упаковка» у Facebook. Організатори запрошують усіх бажаючих узяти участь у голосуванні за кращу упаковку до 15 квітня 2018 р. Упаковка, яка набере найбільше лайків, отримає приз глядацьких симпатій, а компанія-виробник буде нагороджена на врочистій церемонії нагородження переможців XX Національного конкурсу «Українська зірка упаковки».

Церемонія нагородження переможців відбудеться 19 квітня о 14:00 під час виставки «Пак Експо – 2018» за адресою: м. Київ, Броварський пр-т. 15, Міжнародний виставковий центр, пав. 3, конф.-зал 16 (замовити запрошення на виставку).


Клуб пакувальників
Київський міжнародний контрактовий ярмарок

сайт создан компанией web дизайн