Новини

Schneider Electric оголосив про старт міжнародного кейс-чемпіонату для студентів Go Green in the City 2018

Компанія Schneider Electric, світовий експерт в управлінні енергією та автоматизації, оголошує про старт глобального конкурсу Go Green in the City 2018. Його мета - пошук яскравих ідей та інноваційних рішень для того, щоб зробити міста більш інтелектуальними і енергоефективними .
Вже 8 років поспіль конкурс Go Green in the City є одним з найбільш очікуваних подій серед студентів, які вивчають інженерні та бізнес-дисципліни, по всій планеті. У 2017 році в заході взяли участь 20 000 молодих інноваторів з 3000 університетів 180 країн світу, причому 58% з них - дівчата. Фіналістів конкурсу чекають цінні призи: від наставництва професіоналів в своїх областях і подорожей до грошових винагород та перспектив почати кар'єру в Schneider Electric.
У 2018 року конкурс обіцяє стати ще більш масштабним. Студенти повинні будуть представити свої яскраві ідеї в п'яти конкурсних категоріях: сталий розвиток і інклюзивність, розумний ланцюг поставок, кібербезпека і «На межі можливостей». Теми «Сталий розвиток і інклюзивність», «На межі можливостей» залишаються популярними вже кілька років. Три нові теми фокусують увагу на впровадженні цифрових технологій і безмежності інновацій.
Команда учасників повинні складатись з двох студентів акредитованих вузів певної країни, причому в ній повинна бути хоча б одна дівчина. Подати заявку на участь необхідно до 1 червня 2018. Учасники, що потрапили в шорт-лист, під наставництвом експертів Schneider Electric розроблять перспективні бізнес-кейси і представлять їх на одному з літніх півфіналів в Європі, Північній Америці, Китаї, Індії, АТР, на Близькому сході і в Африці, а також в Південній Африці. Восени в фіналі в США вони зустрінуться з повністю жіночою командою, а також двома командами, обраними за принципом «Випадковий вибір» з півфіналістів. Переможці отримають можливість почати кар'єру в Schneider Electric, перед цим зробивши подорож у дві країни, де знаходяться представництва компанії. Для переможців з країн СНД буде організовано додатковий етап в липні, який дозволить виграти поїздку в Париж - один з головних офісів Schneider Electric.
«У нас в Schneider Electric своє амбітне бачення того, як вирішити енергетичний парадокс на планеті, - каже Олів'є Блюм, директор з персоналу Schneider Electric. - Конкурс Go Green in the City був створений спеціально для того, щоб допомогти молодим інноваторам стати частиною цього бачення. Для нас допомагати студентам розвивати їх яскраві ідеї для створення нових стійких рішень, а також зміцнювати свої позиції в галузі - кращий спосіб змінювати світ на краще».
Такої ж думки дотримуються і учасники конкурсу. Райян Джан і Німіша Гупта з індійського інституту IIT Roorkee, які стали переможцями Go Green in the City в 2017 році, представивши свою систему охолодження повітря Evacool. Вони вважають: «Go Green in the City - це наша мрія, що збулася! Перемога в конкурсі для нас стала великим успіхом і неймовірним пізнавальним досвідом. Якщо ви вірите, що технології можуть зробити світ більш екологічним і стійким, немає нічого кращого, ніж прийняти участь в цьому конкурсі!».
Дізнатися більше про конкурс Go Green in the City можна на сторінках www.gogreeninthecity.com, http://china.gogreeninthecity.com
Джерело: Schneider Electric Ukraine

сайт создан компанией web дизайн