Новини

Підписано Меморандум про взаєморозуміння між FSC та Державним агентством лісових ресурсів України

З нагоди Міжнародного дня лісів та підписання Меморандуму про взаєморозуміння між FSC і Держлісагентством України 21 березня відбулася прес-конференція на тему: «Як Україна впроваджує міжнародні стандарти ведення лісового господарства».

Це вже другий Меморандум, який підписано між міжнародною неурядовою та некомерційної організацією FSC (українською – Лісова опікунська рада) та центральним органом влади, що реалізує державну політику у сфері лісового господарства.
Лісова Опікунська Рада була створена з метою забезпечення екологічно відповідального, соціально вигідного та економічно життєздатного управління лісами в світі. Вона є міжнародно визнаною схемою лісової сертифікації, яка працює у більше ніж 120 країнах світу, а площа сертифікованих лісів сягає 200 млн га.
В рамках першого Меморандуму, підписаного ще в жовтні 2014 року, досягнуто значних результатів. Протягом останніх років площа лісів, сертифікованих за схемою FSC, зросла майже до 4 млн га (38% усієї площі лісів країни), більше 130 підприємств галузі взяли на себе підвищені зобов’язання при веденні лісового господарства і щорічно проходять процедури оцінки відповідності незалежними аудиторами.Відповідно, вже 217 лісопереробних і лісоторговельних компаній взяли на себе зобов’язання працювати лише з сертифікованою деревиною та не допускати до використання незаконно добутої деревини.
«Підписаний Меморандум про взаєморозуміння між FSC та Державним агентством лісових ресурсів України відкриває нові можливості для підвищення прозорості діяльності підприємств галузі, поліпшення доступу громадськості до інформації та залучення до сертифікаційних процедур, забезпечення якості лісової сертифікації, популяризації сталого споживання та розвитку відповідального ринку лісопродукції, впровадження кращих практик ведення лісового господарства. Це надзвичайно важливо в умовах низької довіри до лісової галузі та негативної суспільної думки»,- зазначив Павло Кравець, директор Національного представництва FSC в Україні.
Джерело: FSC Ukraine

сайт создан компанией web дизайн