НОВОСТИ

Mondi безпечно упаковує тестовий картридж QIAGEN SARS-CoV-2

Mondi, провідна світова група пакувальних та паперових виробів, зобов’язана відігравати свою роль у постачанні основних товарів під час спалаху COVID-19 і нещодавно розробила упаковку для тестового набору для тестів для коронавірусу SARS-CoV-2 QIAGEN.

Нещодавно компанія QIAGEN запустила комплект синдромних тестових картриджів для системи аналізаторів QIAstat-Dx, який може ідентифікувати коронавірус SARS-CoV-2 протягом години.
Нова платформа для синдромового тестування QIAstat-Dx розроблена для використання в лікарнях, клініках та лабораторіях, представляє собою компактний, модульний настільний пристрій, в який для аналізу вставляються багатокамерні картриджі, що містять тестові зразки.

У такі періоди гнучкість у виробництві є ключовою для підтримки важливих потреб в упаковці для медичної галузі. «Зважаючи на те, що своєчасне тестування є найважливішим компонентом для зменшення поширення пандемії, ми готові допомогти медичній спільноті будь-яким способом. У Mondi Korneuburg ми адаптували наше планування виробництва з метою задоволення зростання попиту на підтримку QIAGEN, - пояснює Евелін Вагнер, керуючий директор Mondi Korneuburg.

Mondi має постійні стосунки з QIAGEN і надає упаковку для тестових картриджів, використовуючи індивідуальний дизайн. Це білі, багатошарові пакети без друку, матеріал яких це багатошаровий матеріал з поліестеру / алюмінію / поліетилену (PET / Alu / PE) який забезпечечує необхідний захист від світла та вологи та несанкційованого відкривання перед їх використанням.

«Ми тісно співпрацювали з QIAGEN, щоб зрозуміти, як найкраще забезпечити безпечну упаковку тестових наборів. Зараз ми готові розширити виробництво цього продукту і відповідати новим вимогам», - каже Еміліо Відрі, директор з продажів у Європі, Mondi Consumer Flexibles.

Джерело: Mondi

сайт создан компанией web дизайн