НОВОСТИ

Маркування переробки полімерів «заплутане і непослідовне»

Глобальна оцінка маркування для вторинної переробки і екологічності на полімерній упаковці стверджує, що тільки 17% оцінених етикеток надають споживачам інформацію про якість для прийняття обґрунтованих рішень про переробку при покупці.

Дослідження Програми ООН з навколишнього середовища, Міжнародної організації споживачів і мережі «Одна планета» показали, що 20% з 30 оцінених світових марок отримали негативні оцінки експертів. 17% були позитивними, інші отримали змішані або нейтральні результати.

У відповідь на ці висновки автори звіту розробили п'ять глобальних рекомендацій з метою залучення бізнесу, політиків і розробників стандартів в створенні більш досконалого маркування полімерів, щоб зробити стійкість «простим вибором для споживачів».

Рекомендації такі:
• Підприємства повинні слідувати Керівництву з надання інформації про стійкість продукції в своїх повідомленнях про полімерну упаковку.
• Глобальна узгодженість щодо визначень, що стосуються змісту і можливості повторного використання упаковки або одноразових предметів.
• Визначення та технічні вимоги, які використовуються в стандартах, що стосуються вторинної переробки, можливості щодо компостування та біорозкладння повинні краще відображати реальні умови і бути більш зрозумілими споживачам.
• Використання символу «годинникові стрілки» має бути обмежене вказівкою можливості повторного використання.
• Має бути прийнято інформативні та перевірені етикетки для утилізації та забезпечення їх належного використання.

Автори вважають, що інформація, яка надається споживачам, часто неясна, що призводить до непорозумінь і нерозуміння. Вони виявляють відсутність стандартизації та підзвітності і стверджують, що окремі бренди створюють свої власні етикетки і умови без сертифікації третьою стороною. На їхню думку, глобальний, багатогранний, багатобічний підхід є єдиним способом подолання кризи такого масштабу.
Хелена Лоран, генеральний директор Consumers International, прокоментувала: «Оскільки світ відновлюється після COVID-19, ми повинні зосередитися на відновленні нашої економіки, але робити це таким чином, щоб відповідати цілям в області сталого розвитку. У нас є унікальна можливість змінити і перебудувати системи, щоб вони працювали для людей, бізнесу і планети. Щоб прискорити стійкі рішення найбільших світових проблем, нам потрібно об'єднати відданих, інноваційних та амбіційних людей в усіх областях інфраструктури полімерів».

«Споживачі все більше усвідомлюють вплив полімерів на навколишнє середовище, проте інформація про полімери не завжди ясна і ефективна. П'ять глобальних рекомендацій щодо дій допоможуть підприємствам, політикам і розробникам стандартів дати споживачам можливість зробити стійкий вибір».

Джерело: packagingeurope.com

сайт создан компанией web дизайн