НОВОСТИ

ЄБРР запускає навчальний онлайн-ресурс для малого бізнесу

ЄБРР запускає безкоштовну навчально-консультаційну онлайн-програму для підтримки мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП), що зіткнулися з економічними наслідками пандемії коронавірусу. Малий приватний бізнес є надзвичайно важливими для економіки країн операцій ЄБРР.

Програма ЄБРР «Корисні ноу-хау під час кризи», що розміщена на створеному Банком майданчику «Академія ноу-хау», являє собою єдиний навчальний ресурс, на якому підприємці можуть отримувати практичну допомогу, у тому числі навчальні матеріали та консультації щодо роботи в умовах кризи від галузевих експертів, а також приймати участь у професійних дискусійних форумах.

Єдиний ресурс також буде містити конкретну інформацію для країн щодо фінансової підтримки, яку можна отримати від уряду та банків у 30 країнах операцій ЄБРР.

Програма, яку запускає ЄБРР у рамках активізації своїх зусиль з  підтримки компаній під час нинішньої кризи, включатиме п’ять основних тематичних розділів:
1)    Антикризове управління: ваші клієнти та постачальники
2)    Антикризове управління: основи фінансового менеджменту
3)    Антикризове управління: фінансування вашої фірми
4)    Антикризове управління: персонал – ваш ключовий актив
5)    Антикризове управління: виклики управління та лідерства.

Перший модуль («Кризовий менеджмент: ваші клієнти та постачальники») допоможе дізнатись про те, як зберегти ефективний логістичний ланцюжок та надходження коштів. Ним можна користуватись вже сьогодні, тоді як наступні чотири модулі відкриються слідом. Усі ресурси пропонуватимуться українською, арабською, англійською, російською та турецькою мовами.

У співпраці з банками-партнерами та організаціями з підтримки бізнесу у регіонах операцій, ЄБРР має намір реалізувати програму в 30 країнах, охопивши понад 10 тисяч представників малого бізнесу й запропонувавши їм навчальні ресурси, доступ до нових знань (ноу-хау) та консультації експертів   протягом наступних місяців.

Ініціативу фінансують: Європейський союз (у тому числі Європейський інвестиційно-консультативний центр), Казахстан та Фонд сприяння розвитку малого бізнесу ЄБРР (Італія, Корея, Люксембург, США, Швейцарія, Швеція,Японія та Китай (Тайбей)).

Ознайомитися з програмою можна за посиланням www.ebrdknowhowacademy.com з 28 травня.
Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою: solomate@ebrd.com.

Джерело: ЄБРР

 

сайт создан компанией web дизайн