НОВОСТИ

BASF і Security Matters розпочинають співпрацю для прискорення переходу до економіки замкнутого циклу в індустрії виробництва й обробки полімерів

Австралійська компанія Security Matters і хімічний концерн BASF уклали зобов'язуючу угоду про спільну розробку рішень для відстеження та переробки полімерів. При відповідальному використанні, полімери з їх унікальними властивостями сприяють сталому розвитку та ефективному витрачанню ресурсів. Для інтенсифікації переходу до економіки замкнутого циклу необхідно збирати і повторно використовувати більший відсоток полімерних відходів.

На даний час, незважаючи на істотний прогрес в хімічній переробці пластмас, на ринку переважає механічний метод переробки, при якому полімер частково втрачає свої цінні властивості через розкладання полімерів і наявності залишкових домішок. Крім того, сама інфраструктура переробки відсутня в багатьох країнах світу через свою складність і дорожнечу.

Security Matters і BASF прагнуть разом знайти відповідне рішення. Так, Security Matters використовує власну технологію для фізичного і цифрового відстеження замкнутого циклу, її перевірки на відповідність вимогам сталого розвитку, а також підвищення ефективності сортування полімерних відходів. Концерн BASF привносить в проект глибоке знання особливостей виробництва добавок в полімери і регулювання галузі, а також розуміння ланцюжків доданої вартості в цій сфері. Партнерство двох компаній має на увазі синергію як в області досліджень і розробок, так і у використанні необхідних ресурсів в рамках нової угоди.

Рішення Security Matters дозволяє враховувати і відстежувати фізичні об'єкти за допомогою унікального незмінного штрих-коду хімічного походження, який з'єднує предмет з цифровим двійником. Штрих-код витримує процеси виробництва і переробки, при цьому не впливаючи на зовнішній вигляд і характеристики об'єкта. Запатентована технологія дозволяє за допомогою штрих-коду оцифровувати всю інформацію про полімерний об'єкт і сприяти переходу до замкнутого життєвого циклу полімерів.
«Для вирішення глобальної проблеми полімерних відходів ми повинні переглянути способи застосування полімерів, з огляду на характерні для нього особливості завершення життєвого циклу. Зараз як ніколи важливо прагнути опнувати технології замкнутого циклу, адже це дозволить нам максимально ефективно збирати й переробляти полімери, - коментує Ахім Стіес, старший віце-президент європейського підрозділу функціональних хімікатів концерну BASF. - Разом ми розробляємо проривну технологію, яка буде збирати інформацію про полімери і про те, що відбувається з ними на всіх етапах виробництва і розподілу. Завдяки цьому ми зможемо розробляти відповідні пакети добавок для наших клієнтів та інших учасників виробничого ланцюжка, що використовують перероблені матеріали. Це допоможе підвищити цінність полімерів і загальну ефективність використання ресурсів».

«Це велика честь - працювати разом з BASF, світовим лідером у виробництві добавок до полімерів. Початок співпраці дозволить нам продемонструвати, яку роль наша технологія здатна зіграти в переході до економіки замкнутого циклу. Забезпечуючи прозорість життєвого циклу продукту, ми можемо створити технологічну екосистему, яка підвищить ефективність повторного використання полімерів. Разом ми зможемо прискорити процес переходу всієї індустрії до більш інноваційної, стійкої і продуктивної економіки», - коментує Хаггала Алон, засновник і головний виконавчий директор Security Matters.

 

сайт создан компанией web дизайн