НОВОСТИ

Експертний центр Bobst Manchester

Для розробки інноваційних комбінованих покриттів в Центрі компетенції Bobst Manchester була встановлена ​​лінія для нанесення покриттів CO 750

Експертний центр Bobst Manchester в області високобар’єрних матеріалів дозволяє проводити дослідження і розробки нових бар'єрних рішень для пакувальної галузі.

З метою подальшого розширення його можливостей в Центрі була встановлена ​​лінія для нанесення покриттів CO 750, оптимізована для роботи з AlOx-покриттями. Це дозволяє компанії BOBST задіяти свої унікальні технології в області вакуумного і вологого нанесення покриттів для подальшої розробки рішень, що відповідають потребам галузі в екологічній упаковці, яка поєднує в собі різні покриття. Наявність під одним дахом самого компактного пристрою для нанесення AlOx-покриттів на ринку - CO 750 - і самого продуктивного металізатора в світі - K5 EXPERT - прискорює цей процес, створюючи можливість швидкого отримання прототипів.

Компанія BOBST здатна пропонувати комплексні технологічні рішення, і важливим результатом цього підходу стала розробка інтегрованого рішення для роботи з AlOx-плівкою. Рішення дозволяє виробляти прозорі високобар'єрні плівки, які придатні для переробки і, що найголовніше, захищені в процесі виробництва упаковки для збереження їх бар'єрних властивостей. Спочатку на металізаторі виготовляється плівка з AlOx-покриттям, а потім на лінії для нанесення покриттів наноситься спеціально розроблений верхній шар. Після цього з плівкою можна працювати як зазвичай без будь-якої шкоди для шару AlOx. Технологічні знання в області сухого і вологого нанесення покриттів і формула верхнього шару від одного і того ж постачальника допомагають підвищити швидкість виробництва. Двоетапний процес має найвищу рентабельність і забезпечує додаткову гнучкість за рахунок того, що процес металізації виконується в вакуумі, а подальше нанесення верхнього шару - на повітрі. На відміну від інших рішень для нанесення верхнього шару в вакуумі, рішення BOBST працює на максимальній швидкості та забезпечує максимальну продуктивність без збитку для характеристик плівки, дозволяючи гарантувати збереження бар'єрних властивостей до кінця виробничої лінії.

Джерело: Bobst Manchester Ltd
сайт создан компанией web дизайн