Новини

Walki в боротьбі проти відходів пластика

Walki Group, один з провідних виробників захисних пакувальних і технічних багатошарових матеріалів, пропонує екологічно стійкі матеріали і рішення, вносячи свій внесок в боротьбу з пластиковими відходами.
В даний час переважна більшість гнучкої упаковки в світі виготовлено з пластика.

Однак, згідно з північноамериканському з доповіддю, опублікованою агентством Smithers Pira, упаковка продуктів харчування і напоїв все більше і більше вважається придатною для повторного використання і виготовляється з матеріалів, отриманих з стійких джерел. Тенденція стає глобальною. У Великобританії, в опитуванні, проведеному Populus, більше 90 відсотків громадськості підтримує ідею створення супермаркету, що продає продукти, які взагалі не мають пластикової упаковки.
Гнучкі пакувальні рішення Walki дозволяють зменшити негативний вплив на екологію, замінивши традиційну пластикову упаковку альтернативами на паперовій основі, покритими екологічними матеріалами, такими як біорозкладні, поновлювані полімери і полімери на рослинній основі.
Ці продукти отримали розвиток після того, як вони були представлені на виставці interpack в Дюссельдорфі в минулому році. Хенрі Торккола (Henri Torkkola), технічний менеджер з продажу, досліджень і розробок компанії Walki, каже, що результати випробувань виявилися багатообіцяючими, так як практично будь-який продукт може бути упакований екологічно стійко без надмірного використання пластику. Стійкі пакети (дойпак), пакети-подушки і пакети з прямокутним дном можуть бути виготовлені з матеріалів на паперовій основі.
Найбільш часто необхідними характеристиками в упаковці харчових продуктів є захист від вологи, жиру і кисню. Однак, оскільки не всі продукти вимагають однакового рівня захисту, використання тільки необхідної кількості бар'єрного матеріалу допомагає забезпечити максимально екологічно стійку упаковку. Наприклад, так як папір більш жорстка, ніж пластик, паперові матеріали полегшують міцну структуру без використання зайвих пакувальних матеріалів.
«Багато компаній вже встановили для себе терміни переведення їх упаковки на екологічно стійкі рішення, такі як матеріали на основі целюлозних волокон, - говорить Хенрі Торккола. - Walki хоче бути на передньому краї цих змін, допомагаючи клієнтам знайти правильні рішення для задоволення їх конкретних потреб».

сайт создан компанией web дизайн