Новини

Новий учасник CEFLEX - RKW активно займається розробкою стабільних рішень для упаковки

Сталість - це ключовий елемент корпоративної політики RKW, а також одна з найважливіших тем у галузі полымерної  упаковки. Отже, RKW належить до багатьох різних асоціацій та організацій, що займаються стабільністю. Як новий член CEFLEX, європейський консорціум компаній, що сприяє переробці гнучкої упаковки та збільшенню використання перероблених  полімерів, RKW стане активним у підвищенні стабільності упаковки та розробці нових галузевих стандартів.
Сталість - це один з найважливіших напрямів у виробництві упаковки. Проведені  дослідження показують, що сталість в упаковці важлива для одного з двох споживачів. Це стосується не тільки матеріалів, що використовуються для виготовлення упаковки, але й всього її життєвого циклу.
Як провідний виробник плівок, RKW бере на себе відповідальність за достойне майбутнє. Таким чином, сталий розвиток є ключовим компонентом корпоративної політики RKW. Д-р Томас Горнер, Корпоративний директор з досліджень та розвитку (з 1 березня 2018 р.) та відповідальний, серед інших, за сталий розвиток у RKW: "Як постачальник інноваційних та стабільних пакувальних рішень та високопродуктивних плівок для упаковки, RKW працює разом з CEFLEX для підтримки майбутніх потреб наших клієнтів ".
CEFLEX є спільною ініціативою європейського консорціуму компаній, що сприяє переробці гнучкої упаковки. Консорціум CEFLEX включає понад 70 відомих компаній-членів, які охоплюють весь цінний ланцюг гнучкої упаковки, від виробників сировини та гнучких виробників упаковки до швидкозростаючих виробників побутових товарів та компаній по переробці. CEFLEX має на меті збільшити внесок гнучкої упаковки в кругову економіку шляхом вдосконалення відповідних системних рішень.
Джерело:  RKW

сайт создан компанией web дизайн