НОВОСТИ

Group Marchesini продовжує зростати
Group Marchesini придбала більше 100% Schmucker, компанії з Гориції, що спеціалізується на створенні пакувального машини для упаковки харчової, фармацевтичної та косметичної продукції.
Успіх Schmucker почався в 1977 році в невеликому містечку на кордоні між Італією та Словенією, де два брати Schmucker заснували малий бізнес для розробки обладнання для харчової промисловості. Протягом наступних років вони побудували однолінійні та багаторядні пакувальні машини у стикі для наповнення рідкими, порошковими, гранульованими, кремовими та гелевими продуктами. Сьогодні у компанії Schmucker працює 80 чоловік, а її оборот в 2017 році склав 10,5 млн. євро, частка в експорті - 80%.


П'єтро Кассані, генеральний директор Group Marchesini, сказав: "Точно так само, як і для інших компаній, які війшли в Group Marchesini, Schmucker теж буде керуватися її засновниками, щоб гарантувати безперервність бізнесу, захистити місцевих постачальників та передавати їхні знання. Ринок StickPack дуже цікавий. Протягом останніх років акцент перемістився з харчових на фармацевтичні препарати, також завдяки зручності використання та розмірам, що заощаджує 20-30 % пакувального матеріалу в порівнянні з пакетами».
Енріко Шмукер, генеральний директор Schmucker, додав: "Ми маємо честь належати до такого підприємства, як Group Marchesini. Ми впевнені, що завдяки своїм навичкам та нашій команді ми будемо надавати важливий внесок у розвиток стратегії групи».
Дві компанії вже почали працювати разом. На виставці "Achema" у Франкфурті Schmucker виставила на своєму стенді лінію пакетів, які були продані SIT у Trezzano sul Naviglio, відомого італійського пакувальник, який експортує більшу частину своєї продукції.
Джерело: Group Marchesini

сайт создан компанией web дизайн