НОВОСТИ

Smurfit Kappa оголосила переможців конкурсу «Упаковка заради кращого майбутнього планети»

Група Smurfit Kappa підвела підсумки і оголосила переможців конкурсу дизайнерських рішень «Упаковка» заради кращого майбутнього планети».

Конкурс є ключовою частиною ініціативи Smurfit Kappa «Упаковка заради кращого майбутнього планети» (Smurfit Kappa Better Planet Packaging) спрямованої на створення колективної платформи для вирішення одного з найскладнішого завдання, що стоїть перед пакувальної індустрією - зменшення кількості щоденних відходів, непридатних для повторного використання. Захід проводився вперше і проекти на конкурс надіслали понад 300 учасників.
Перше завдання конкурсу полягало в тому, щоб запропонувати альтернативу полімерній стретч-плівці, якою обмотують піддони для забезпечення стійкості при транспортуванні і зберіганні. І найкращим стало рішення незалежного дизайнера з Німеччини Еріка Хааса (Eric Haas). Він запропонував сотову паперову конструкцію, яка дозволяє закріплювати на піддонах вантажі різних форм і розмірів. Така упаковка має додаткові переваги: вона універсальна і її можна використовувати повторно, а не викидати відразу, як полімерну стретч-плівку.
В якості другого завдання пропонувалося розробити повністю паперову упаковку з термозахистом для доставки шоколаду, що продається через інтернет. І в цьому завданні перемогла студентка віденської Академії витончених мистецтв Керстін Фішбахер (Kerstin Fischbacher), яка народилася в Австрії. Вона розробила інноваційний теплоізоляційний матеріал на основі целюлози, який формується аналогічно пінополістиролу. Незважаючи на те, що у цього матеріалу багато спільного з пінополістиролом в тому, що стосується теплоізолюючих властивостей, він повністю придатний для вторинної переробки в рамках існуючої системи переробки паперу і є біорозкладаним.
І Ерік, і Керстін отримали грошову премію в розмірі 8 тисяч євро. Проекти-переможці були представлені на недавньому інноваційному заході Smurfit Kappa «Упаковка заради кращого майбутнього планети» в Нідерландах, що зібрав понад 350 клієнтів компанії для обговорення майбутнього екологічної упаковки.
Підводячи підсумки конкурсу, віце-президент Групи Smurfit Kappa з інновацій та розвитку Арко Беркенбош (Arco Berkenbosch) зазначив: «Ми отримали багато прекрасних відгуків і наш конкурс став стимулом для безлічі талановитих людей як всередині нашої компанії, так і за її межами. Ерік і Керстін придумали чудові рішення - універсальні і інноваційні. Ми плануємо співпрацювати з обома винахідниками, щоб далі розвивати запропоновані ними дизайни упаковки. Нам дуже хотілося б вивести запропоновані ними рішення на новий рівень і включити їх в наш портфель продуктів «Упаковка заради кращого майбутнього планети».

Smurfit Kappa виділила дві проектні групи, щоб розвивати ідеї, які перемогли в конкурсі. Ініціатива «Упаковка заради кращого майбутнього планети» має ключове значення в стратегії розвитку Групи Smurfit Kappa.
Джерело: Smurfit Kappa
сайт создан компанией web дизайн