НОВОСТИ

Schneider Electric запускає першу в Мексиці розумну фабрику з використанням інноваційних рішень EcoStruxure™

Компанія Schneider Electric, світовий експерт з управління енергією і автоматизації, відкрила першу розумну фабрику в Мексиці. Це зразкове підприємство продемонструє замовникам і партнерам, яким чином сучасні цифрові технології дають можливість приймати компетентні рішення на основі точних даних, і тим самим допомагають підвищити рентабельність, ефективність активів і експлуатації, продуктивність співробітників, а також забезпечують надійність, адаптивність і екологічну стійкість виробництва.
       Schneider Electric інтегрує підключені рішення EcoStruxure™ в свої технологічні процеси для того, щоб представити переваги переходу на концепцію «розумної фабрики», а також показати, як просто зробити перший крок до діджиталізації.


Розумні фабрики - ключовий компонент спеціалізованого стійкого інтегрованого до мережі Інтернет ланцюжка поставок 4.0 в середині глобальної мережі поставок компанії. У цьому ланцюжку цифрові технології використовуються для забезпечення наскрізної інтеграції й візуалізації всіх процесів, а також підвищення загальної продуктивності.
        «Компанія Schneider Electric продовжує привносити цифрові перетворення в економіку Мексики, і наша нова фабрика в Монтерреї, обладнана за останнім словом техніки, є прикладом того, як зробити виробництво більш ефективним, рентабельним і стійким за допомогою інновацій. Це підприємство - можливість зазирнути в майбутнє і познайомитися з концепцією «Індустрія 4.0», - зазначив Енріке Гонсалес Хаас, президент регіонального підрозділу Schneider Electric в Мексиці та Центральній Америці.

        На фабриці в Монтерреї впроваджені п'ять компонентів EcoStruxure™, відкритої сумісної системної архітектури і платформи Schneider Electric на основі IoT:
• EcoStruxure Building - це інженерне рішення для будівель, що включає проектування, інтеграцію і пусконалагоджувальні роботи. У поєднанні з сервісами управління активами та енергоефективності ця платформа забезпечує високу ефективність будівель і комфорт для мешканців протягом усього терміну експлуатації.
• EcoStruxure Power - це архітектура, призначена для низької та середньої напруги. Вона підвищує якість зв'язків і надійність експлуатації, а також підтримує збір цінних аналітичних даних.
• EcoStruxure Data Center - забезпечує швидку адаптацію фізичної інфраструктури ЦОДів замовників до майбутніх потреб як в хмарі, так і на периферії, обумовлених розвитком і застосуванням Інтернету Речей, без перешкод для доступності та ефективності експлуатації.
• EcoStruxure Plant і EcoStruxure Machine. Технології промислового Інтернету речей (IIoT) Schneider Electric з інтегрованим програмним забезпеченням - готове рішення для організації розумних виробництв. Ці технології пропонують нові комерційні можливості для заводів і підприємств машинобудування.
Як очікується, після впровадження компонентів EcoStruxure™ розумна фабрика в Монтерреї отримає низку переваг, серед яких:

• Скорочення витрат на техобслуговування на 20% з одночасним збільшенням загальної ефективності обладнання на 7%;
• Адаптивне управління, оптимізація процесів і, як наслідок, окупність інвестицій протягом одного року;
• Збільшення прозорості всіх процесів заводу;
• Підвищення ефективності процесів більш, ніж на 10%;
• Модернізація найважливіших пристроїв, включаючи систему фарбування, зварювальних робіт, лінії виробництва панелей управління, де потрібен контроль критично важливих параметрів;
• Відстеження сигналів тривоги і збір даних для запобігання непередбачених поломок;
• Скорочення термінів техобслуговування;
• Значне підвищення безпеки технічного обслуговування і ремонту завдяки рішенню Augmented Operator Advisor;
• Енергоефективність - додаткова економія енергії в 10% при вже оптимізованому рівні споживання;
• Скорочення вуглецевого сліду на 377 т;
• Продуктивність і надійність активів. Оптимізація управління і технічного обслуговування об'єкту зі зменшенням трудовитрат і витрат на запасні частини на 10%;
• Збільшення частки профілактичного техобслуговування в порівнянні з коригувальним.

           У 2018 року глобальна мережа поставок Schneider Electric включала 200 заводів-виробників у 46 країнах світу і 98 логістичних центрів. 86 000 співробітників обробили понад 260 000 звернень та понад 150 000 замовлень.
Джерело: Компанія Schneider Electric

сайт создан компанией web дизайн