НОВОСТИ

OPRL починає перегляд правил маркування відходів
Британська некомерційна компанія On-Pack Recycling Label (OPRL) розпочала перегляд своїх правил маркування, щоб привести їх у відповідність із прогресом у сфері послуг зі збирання та почати враховувати інфраструктуру переробки.
Огляд правил маркування регулюється керівною групою, що складається з широкого кола експертів галузі переробки відходів з OPRL, WRAP, Nestle та Co-op, BPF, RECOUP, ACE UK, Suez, CIWM, Ecosurety, LARAC і CPI. Група прагне рекомендувати будь-які зміни в правлінні OPRL до жовтня цього року, щоб забезпечити введення нових правил до кінця року. Після початкового перегляду правила будуть переглянуті та оскаржені експертами галузі, наукових кіл і НПО.

OPRL заявив, що переглянуті правила будуть враховувати процеси сортування на підприємствах з рекуперації матеріалів і ймовірність переробки на вторсировину для використання в упаковці чи інших продуктах.
Директор OPRL і голова контрольної керівної групи Стюарт Лендрум сказав: «Оскільки ми є єдиним у Великій Британії брендом із рециркуляції, що базується на фактичних даних, для нас дуже важливо, щоб у нас був відповідний досвід і доступ до даних про керівну групу. Я радий і дуже вдячний за згоду, щоб цей значний масив галузевих даних підтримував нас у проведенні цього огляду. Це забезпечить надійний і вартий довіри процес, який може бути гарантований як членами, так і зацікавленими сторонами.
«Цей огляд не тільки забезпечить, щоб наші етикетки вперше відображали весь процес переробки, від збору до сортування і переробки, а й призведе до створення системи бінарного маркування, як це передбачалося в ході недавніх спільних консультацій з міністерствами Великої Британії.
Оскільки ми робимо це напередодні послідовних зборів або додаткових інвестицій в інфраструктуру, можуть бути галузі, щодо яких, на думку Керівної групи, ще зарано приймати таке рішення, але це наше прагнення. І щоб підтримати цей крок, OPRL замовила дослідження розуміння споживачами найбільш ефективних закликів до дії для наших брендів у майбутньому».
Голова OPRL Джейн Бевіс сказала: «Громадськість вимагає більше інформації про утилізацію й хоче бути впевненою в її точності, 84% перевіряють упаковку на предмет рекомендацій щодо утилізації. Будучи найнадійнішим і широко визнаним брендом із переробки відходів у Великій Британії, ми сповнені рішучості зробити це правильно, тому ми вкладаємо кошти в дослідження, підбираємо потрібних людей за столом і залучаємо Річарда Паркера як менеджера наших програм, щоб забезпечити надійний процес.
Великі обговорення, вже проведені на форумах UK Plastics Pact і групою CPI/WRAP із вторинної переробки паперу й картону, дають нам значний обсяг роботи і широкий міжсекторальний консенсус, на який можна спиратися. Ця робота також проінформує про наш оновлений інструмент PREP для оцінки придатності для вторинної переробки, що пропонує оцінки відповідно до ISO14021 для самооцінних вимог».
Джерело: www.packaging-gateway.com

сайт создан компанией web дизайн