Название страницы

Здійснюємо зміни разом
До виставки K 2019 Kautex Maschinenbau представляє концепцію сталого екологічного розвитку

Виставка пластмас, яка відбудеться в цьому році в Дюссельдорфі, проходить під знаком економіки замкнутого циклу. Актуальні питання утилізації та сталого екологічного розвитку поряд з цифровизацией стали центральними темами галузі. На виставці в Дюссельдорфі багато експоненти продемонструють рішення, які зроблять внесок у підвищення екологічної стійкості виробництва. Серед них - один з лідерів у світовому виробництві екструзійно-видувних машин - компанія Kautex Maschinenbau з Бонна. Під девізом «Здійснюємо зміни разом» (Creating Change Together) компанія покаже різні технології, наприклад, недавно розроблену екструзійну голову, яка дозволяє істотно знизити витрату сировини, зокрема при заміні барвника кольору і матеріалу.

 

Жива демонстрація високоефективного виробництва пляшок з використанням перероблених полімерів
Метою розробки нових екструзійних головок було істотне прискорення процесу заміни барвника і матеріалу, оскільки трудомістке промивання, очищення пов'язаны не тільки з істотними тимчасовими витратами, але і з великою витратою матеріалу. На стенді Kautex в павільйоні 14 відвідувачі можуть своїми очима побачити, як працює нове покоління головок і за рахунок чого можлива економія: на прикладі повністю електричної видувної установки KBB60 демонструється екологічне стійке виробництво тришарової пляшки з вмістом перероблених полімерів. Для зменшення витрат сировини в проміжному шарі додатково вспінюють суміш з поліетилену (I'm green ™) і перероблених полімерів. Kautex спільно з концерном з виробництва полімерів з Бразилії підібрав сировину, що дозволяє також поліпшити баланс CO2. До того ж, незважаючи на зміст перероблених полімерів, пляшки мають нейтральний запах. Також в рамках виставки виготовлені пляшки будуть перероблені на обладнанні Erema. Місцем демонстрації процесу переробки є «Circonomic Centre» EREMA, розташований на відкритому майданчику, де перед відвідувачами виставки постане справжній замкнутий цикл виробництва.
Нові цифрові сервіси в пункті обслуговування
У так званому пункті обслуговування Kautex проінформує про нові цифрови рішення для обслуговування клієнтів. Завдяки новій можливості технічного обслуговування з елементами доповненої реальності клієнти Kautex можуть спільно з сервісними фахівцями Kautex виявляти проблеми в машині в найкоротші терміни. Для усунення проблеми до машини можуть віртуально підключатися команди експертів з усього світу. Крім того, компанія Kautex створила новий портал для продажу запасних частин. У Kautex Spare Parts клієнти зможуть в режимі онлайн знайти необхідні запасні деталі для машини і дізнатися про їх наявність та ціну. Це істотно спрощує процес оформлення замовлень. У пункті обслуговування відвідувачі виставкового стенду Kautex зможуть ознайомитися з новими цифровими сервісами. Також є нововведення в області віртуальних машин. Ці машини є третім поколінням віртуальних копій реальних верстатів, вперше представленими на виставці K 2013, і використовуються в якості симуляторів для навчання. Тепер машини є інтерактивними і вимагають від операторів ситуаційних реакцій на зміни параметрів технологічного процесу. Тільки при правильному налаштуванні буде відображатися бездоганний продукт.

Трансфер на завод в Бонні
Під час проведення виставки Kautex пропонує індивідуальні екскурсії на завод в Бонні. За 45 хвилин сервіс трансферу доставить бажаючих в центральний офіс компанії в Бонні. Тут компанія Kautex розташувала один з трьох дослідницьких центрів, так званий експериментальний цех. В експериментальному цеху Kautex є верстати і установки, що демонструють всі можливі області застосування. Частина з них відвідувачі зможуть побачити в роботі. Тут Kautex демонструє пляшки з перероблених полімерів різних виробників, що пройшли тривалі випробування з переробки. Відвідувачі познайомляться з новим методом, що дозволяє створити бар'єрний шар внутрішніх шарів порожнистих виробів за допомогою плазмового напилення. Що дозволяє обійтися без обов'язкової технології CoEx. У монтажних цехах можна оглянути різні верстати. Особистий гід проведе екскурсію і поділиться з гостями понад спеціалізованою інформацією. Детальну інформацію по заявкам і відвідування заводу відвідувачі виставки K зможуть отримати на стенді.
Kautex на виставці K 2019: павільйон 14, стенд A16 / 18


Джерело: Kautex Maschinenbau

сайт создан компанией web дизайн