НОВОСТИ

Google Express стає зеленим з ізраїльською упаковкою, придатною до компостування
У даний час Google Express пропонує надійне ізраїльське пакувальне рішення як економічну без вмісту полімерів альтернативу сотням роздрібних продавців і брендів на своїй торговій платформі в США.


TIPA, заснована двома ізраїльськими мамами 2010 року, представила інноваційну лінійку придатної до компостування гнучкої упаковки, відзначену нагородами, яку в даний час використовують у кількох європейських країнах для виробництва продуктів харчування та одягу. Міцний непроникний матеріал TIPA містить рослинні інгредієнти, такі як не генетично модифікована кукурудза.
TIPA є однією з чотирьох компаній, чиї продукти входять у набір Sustainable Suite інноваційних та унікальних продуктів, протестованих і схвалених великими роздрібними торговцями в Північній Америці та Європі.
Google Express заохочує багато брендів-партнерів, зокрема Target, Costco і Best Buy, використовувати портфельні продукти Sustainable Suite для скорочення викидів вуглекислого газу при одночасному підвищенні операційної ефективності та зниженні загальних витрат на упаковку.
«Продукти, які ми продаємо і просуваємо, революціонізують спосіб, яким роздрібні інтернет-магазини упаковують свої продукти, і, безумовно, підвищать задоволеність клієнтів і лояльність до бренда», – сказав Лорн Хершкович, президент і виконавчий директор The Sustainable Suite.
«Ці продукти будуть пропонувати роздрібним продавцям і покупцям екологічний варіант для відправки та отримання упаковок із 100-відсотковим вмістом вторсировини, придатних до компостування і FSC-сертифікованих виробів. Це повинно встановити стандарт для упаковки в майбутньому в Північній Америці та за її межами».
Джерело: www.israel21c.org

сайт создан компанией web дизайн