НОВОСТИ

Ініціатива Clariant Masterbatches
Ініціатива Clariant Masterbatches прагне зробити полімерну упаковку більш стійкою
• Пропозиція щодо вирішення сучасних проблем у пакувальній промисловості
• Встановлено чотири різних підходи
• Адитивні маткові суміші містять важливий ключ


В рамках загальної програми Clariant, спрямованої на створення більш стійкої індустрії полімерів, сегмент пакувального ринку в підрозділі Masterbatches працює, щоб допомогти власникам брендів і виробникам упаковки реалізувати свої цілі зі створення упаковки, яка є екологічно чистішою. Великий портфель додаткових маткових сумішей Clariant, а також неперевершений власний досвід і співробітництво з іншими галузевими організаціями дозволяють їм пропонувати рішення в чотирьох важливих сферах:
• розробка упаковки, придатної для вторинної переробки;
• виготовлення полімерної упаковки, яку можна легко використовувати повторно;
• підтримка використання полімерів на біологічній основі;
• збільшення визнання упаковки, придатної для компостування.
«Полімерна упаковка є життєво важливим ресурсом для власників брендів і представляє собою безпечний спосіб доставки продукції споживачеві в оптимальному стані», - стверджує Алессандро Дуллі, голава відділу упаковки Clariant Masterbatches. «Упаковка також грає важливу роль в диференціації бренда та його ідентичності. Ми не повинні забувати, що важливо, щоб промисловість і споживачі працювали над створенням більш стійкої моделі упаковки. Жоден гравець не може досягти цих цілей поодинці. Вони вимагають співпраці всіх зацікавлених сторін, і саме до цього ми прагнемо в цьому новому починанні».
Дизайн для переробки
Утилізація вже відновлює великі обсяги полімерних відходів для реінтродукції на ринок у вигляді нової упаковки, але все ще існують серйозні проблеми для більш широкого використання полімеру для постспоживача, і Clariant працює над їх подоланням кількома способами:
• нові суперконцентрати добавок, які поглинають кисень, зменшують потребу в багатошаровій, багатокомпонентній упаковці для подовження терміну придатності упакованих товарів. Лише з однією добавкою полімер переробляється легше;
• у даний час доступні маткові суміші добавок CESA®-IR, що дають змогу зробити темні полімери видимими для ближнього інфрачервоного датчика, використовуваного в системах сортування полімерів, щоб їх можна було ефективно переробляти;
• інноваційні рідкі маткові суміші дозволяють зменшити вуглецевий слід складних логістичних і важких запасів;
• розширювачі ланцюгів, технології контролю запаху, освітлювачі кольору та інші добавки, які покращують якість і придатність для вторинного використання полімерних матеріалів.
Повторне використання
«Якби всю полімерну упаковку можна було використовувати повторно тільки один раз, кількість матеріалу, що потрапляє в потік відходів, негайно скоротилося б вдвічі», - зазначає Алессандро Дуллі. - «І хоча ми не можемо сподіватися на повторне використання всіх полімерів, ми зобов’язані зробити якнайкраще їм, нам і нашій планеті».
У даний час велика частка упаковки розрахована на завершення свого життєвого циклу відразу після доставки продукту, але параметри необхідно встановлювати заново, якщо контейнери прослужать довше. Продукти Clariant, доступні для підтримки таких зусиль, містять добавки, які:
• збільшують довговічність і стійкість полімерів до подряпин;
• зменшують схильність матеріалів до жовтіння з плином часу;
• зменшують руйнування від миття та стерилізації;
• запобігають вицвітанню та іншим естетичним втратам;
• контроль розтріскування під напругою і крихкість.
Clariant спільно розробляє рішення зі спеціалізованими лабораторіями клієнтів, наприклад, у мережі Clariant ColorWorks™, для розробки й тестування матеріалів в умовах імітації старіння для підтвердження строків життєвого циклу. Ця експертиза підтримує складні глобальні проекти із захисту ідентичності бренда, а також пропонує підтримку в питаннях регулювання, що стосуються подовження життєвого циклу продукції.
Полімери на біооснові
Полімери на біологічній основі, частіше звані біополімерами, виготовляються з поновлюваних, а не з викопних матеріалів, таких як нафта або природний газ. Вони викликають великий інтерес, тому що використовують рослинну сировину й можуть привести до менших викидів вуглецю, ніж інші полімери. Ці полімери ідентичні звичайним полімерам і можуть використовувати ті ж рішення для переробки, які названо вище. У той же час Clariant підтримує клієнтів, які мріють запропонувати 100%-й біопродукт, розробляючи барвники і добавки, використовуючи аналогічну відновлювану сировину.
Полімери, придатні до компостування
Полімери, придатні до компостування, - наприклад, полімолочна кислота (PLA) або полігідроксиалканоат (PHA) - часто розглядають як можливе рішення проблеми забруднення, оскільки з часом вони легше розкладаються порівнянно з некомпостованими полімерами. І вони також можуть бути цікавим рішенням у використанні для харчових продуктів, оскільки забруднена упаковка для продуктів харчування не підлягає переробці. Упаковка з компостованих полімерів може дати відповідь, так як забруднені відходи можна компостувати.
Джерело: Clariant Maste rbatches

сайт создан компанией web дизайн