НОВОСТИ

Borealis та Erema партнери для підвищення можливостей в переробки полімерів

Два австрійські гравці -  виробник поліолефінів Borealis і постачальник обладнання для утилізації Erema підписали лист про наміри про поглиблення співпраці в галузі механічної переробки.
Ці дві компанії мають на меті посилити процеси переробки відходів та задовольнити зростаючий ринковий попит на високоякісну утилізацію з постійною якістю, повідомили дві компанії на спільній події в Лінці, Австрія 25 червня.
У рамках цієї угоди дві фірми розроблять вдосконалені технології та процеси механічної переробки, використовуючи досвід Borealis у галузі полімерів та інженерні знання Erema.
Це передбачає проведення спільних тестів, проб і пілотних проектів, пояснили компанії.
Компанії також будуть прагнути до розробки та впровадження нових практичних технічних рішень, щоб запропонувати більш високі кількості рециклатів з поліпшеними механічними властивостями, які підходять для високотехнологічних додатків.
Borealis та Erema також зосереджуватимуться на швидкій комерціалізації продуктів.
Іншою сферою співпраці буде стандартизація та гармонізація вихідної та вторинної сировини. Цей крок дозволить ширше використовувати продукти переробки для індивідуальних кінцевих застосувань і, зокрема, для побутових товарів.
Партнери також працюватимуть над підвищенням індустрії механічної утилізації шляхом вивчення потенціалу збільшення розмірів заводу та загального обсягу виробництва для забезпечення безпечного та надійного ринку. Крім того, співпраця дозволить компаніям розгортати більш складні ринкові знання для кращого узгодження пропозиції з попитом клієнтів.
"Це є ознакою того, як швидко змінюється ринок", - сказав Манфред Хакл (Manfred Hackl), генеральний директор компанії Erema Gmbh. "Хто міг би подумати три роки тому, що постачальник первинної сировини та компанія, що займається переробкою, будуть співпрацювати разом?"
Старший віце-президент з інновацій і технологій групи компаній Borealis в групі Borealis Мауріц ван Тол (Maurits van Tol) зазначив, що в своїх «коріннях» Borealis був виробником поліолефінів. «Наша мета полягає в тому, щоб тримати ці матеріали якомога довше у високоцінних додатках. Тому ми співпрацюємо з провідною компанією з переробки, яка також є сусідом».
 Група Erema Group, головний офіс якої розташована в Ансфельден, Австрія, є провідним постачальником обладнання для утилізації відходів. Понад 6000 систем Erema на даний час працюють по всьому світу, виробляючи в цілому понад 14,5 млн. т полімерних гранул на рік.
 
Віденська компанія Borealis спеціалізується на виробництві поліолефінів, але в останні роки розширила свою діяльність у сфері механічної переробки. Компанія придбала лідируючий німецьку компанію по переробці полімерів у 2016 році та австрійського переробника Ecoplast у 2018 році.
Джерело: www.plasticsnewseurope.com

сайт создан компанией web дизайн