Новини

Ishida: універсальний дозатор для зернових батончиків

Контрольно-ваговий дозатор Ishida DACS-G характеризується великою швидкістю, простотою використання і відмінною надійністю, забезпечуючи остаточне підтвердження ваги для групової упаковки з батончиками, гранолою і печивом на підприємстві провідного виробника зернових батончиків в Нідерландах Ravensbergen Food BV.


Дозатор DACS-G працює зі швидкістю до 150 упаковок за хвилину для подвійних упаковок батончиків в груповій упаковці по три, чотири, п'ять і шість штук і приблизно 98 упаковок за хвилину для традиційного печива, в кожній упаковці міститься вісім штук. У той час як ваговій дозатор має максимальну продуктивність 160 упаковок за хвилину, продуктивність всієї лінії визначається автоматичною машиною для фасування продукції в коробки, яка поміщає групову упаковку (МУЛЬТИПАК) в транспортні лотки, готові до викладення в магазині.


Гнучкість вагового дозатора дає додаткову перевагу в тому, що, якщо є проблеми з машиною для фасування продукції в коробки, конвеєр, що веде до DACS-G, може діяти як буфер для упаковок. Рух конвеєра можна уповільнити, щоб поступово звільняти упаковки як тільки лінія знову буде повністю працездатна, а висока швидкість вагового дозатора дозволяє швидко їх обробити.
Дозатор DACS-G оснащений як системою підтвердження відбраковування (Reject Confirmation), так і IDCS (системою захоплення). Система Reject Confirmation включає в себе датчик в бункері відбраковки, який виявляє кожну упаковку видалену з конвеєра системою з повітряним струменем. Це особлива вимога британських ритейлерів.


IDCS надає цінну інформацію про виробництво, доступ до якої можна отримати віддалено. Це дозволяє компанії Ravensbergen Food оцінити загальну ефективність лінії і при необхідності внести корективи для поліпшення операції упаковки.
За інформацією Ravensbergen Food, дозатор DACS-G простий у використанні, має швидке налаштування завдяки інтуїтивно зрозумілому сенсорному екрану, що дозволяє швидко викликати різні вимоги до упаковки з меню.

сайт создан компанией web дизайн