Новини

Bosch планує продати свій пакувальний бізнес

Німецький концерн Bosch прийняв рішення продати свій бізнес з випуску пакувального обладнання для фармацевтичної і харчової продукції, об'єднаний в підрозділі Packaging Technology. З огляду на, що Bosch Group повинна зосередитися на трансформації, вона не виявила досить значущих синергетичних ефектів з точки зору бізнесу або технологій, які могли б забезпечити перспективи підрозділу в рамках концерну Bosch. Крім того, пакувальне обладнання не є основним напрямком бізнесу групи.
У концерні Bosch впевнені в тому, що бізнес в області пакувальних технологій повинен бути поставлений на іншу платформу, що дозволить більш гнучко реагувати на конкретні вимоги ринку пакувальних машин. При цьому виробник спеціального обладнання Robert Bosch Manufacturing Solutions GmbH є окремим підприємством і залишиться частиною групи Bosch.
«Це рішення дозволить Bosch зосередити увагу на питаннях, важливих для її майбутнього, таких як перетворення Bosch Group і її майбутньої стратегії впровадження цифрових технологій, в тому числі інтернету речей, і для об'єднання ресурсів, - зазначив Штефан Хартунг (Stefan Hartung), член ради директорів Bosch, що відповідає за сектори енергетики і будівельних технологій, а також промислових технологій. - Як підрозділ Packaging Technology, так і концерн Bosch виграють від цього рішення. Реорганізований бізнес з випуску пакувального обладнання зможе гнучко адаптуватися до різноманітних вимог цього типового ринку малих і середніх підприємств, в той час як Bosch матиме право повністю зосередити свою увагу на майбутньому глибокої трансформації групи ».
У технологічному плані, а також завдяки новим підходам і ефективної команди, пакувальне обладнання Bosch користується відмінною репутацією в різних галузях.
З точки зору бізнесу, останні два фінансові роки були важкими для деяких підрозділів Packaging Technology. Проте, при новому управлінні компанія почала перебудовуватися з певним початковим успіхом. Багато підрозділів тепер мають хороші позиції для обслуговування зростаючого ринку. У майбутні роки компанія очікує зростання попиту. Завдяки численним технологічним унікальним пропозицій, фармацевтична група розвивається і обнадійливо росте. Підрозділ з випуску харчової упаковки зміцнило свої позиції на основних ринках і має намір ще більше розширити їх. В даний час в пакувальному бізнес Bosch працює близько 6100 співробітників в усьому світі.

сайт создан компанией web дизайн