Новини

Компанія BOBST пишається співпрацею з майданчиком Drupa Touchpoint Packaging на виставці Drupa 2020

Організатори Drupa тільки що оголосили про запуск ініціативи Touchpoint Packaging для виставки Drupa 2020 року, яка відбудеться з 16 по 26 червня 2020 року.


Цілями drupa Touchpoint Packaging є детальний аналіз дизайну і виробництва упаковки на основі потреб споживачів  та її використання, представлення останніх рішень і додатків, а також демонстрація того, як в майбутньому упаковка і дизайн забезпечать додаткову вартість, стимули і можливості для зростання.
Як засновник інновацій в області упаковки, компанія BOBST зацікавлена в активній участі в проекті. Ми вважаємо, що роль упаковки еволюціонує, спосіб розробки, упаковки та розповсюдження продукції торговими марками змінюється.
Демонстрація тенденцій в області упаковки допоможе паперопереробним  заводам наочно уявити напрямки її виробництва. Компанія BOBST, як ключова фігура в області етикеток, гнучкої  упаковки, виробництва складаних картонних коробок та  гофрокартону, надасть інноваційні зразки від розробки концепції до завершення, тісно співпрацюючи з дизайнерами упаковки і студентами з метою впровадження цих інновацій.
Більш детальна інформація про цю ініціативу і новий проек буде надана пізніше, а ми вже запрошуємо вас приєднатися до компанії BOBST на майданчику Drupa Touchpoint Packaging 2020.

Bobst Mex SA, Швейцарія

сайт создан компанией web дизайн