Новини

ТМ «Яготинське» долучилась до ініціативи роздільного збору сміття

Яготинський маслозавод розпочав співпрацю з Громадською організацією «Україна без сміття», яка активно працює над розбудовою нової культури поводження з відходами серед українців — роздільного збору сміття. Волонтери організації впродовж трьох місяців проведуть спеціальні лекції для працівників ТДВ «Яготинський маслозавод», присвячені сталому споживанню, сортуванню та принципам «Зеленого офісу».


«Наше зростання неможливе без допомоги бізнеса і людей, бо ми обрали шлях створення мережі громадських просторів сортування, підтримка роботи яких потребує багато ресурсів. Колаборація з бізнесом прискорює втілення наших зелених планів. Ми вдячні найбільшому українському виробнику молочної продукції за довіру і визнання нашої роботи», — підкреслила керівник ГО «Україна без сміття» Євгенія Аратовська.
Розвиток бренду «Яготинське» абсолютно резонує з прагненнями ГО «Україна без сміття», адже компанія реагує на запити споживачів та громадських проектів і однією з перших започаткувала перехід з упаковки з полістиролу до поліпропілену, який є більш цікавим для переробки і безпечнішим для споживача, завдяки кращим бар’єрним властивостям.
«На запити громадськості щодо маркування окремих упакувань кодами переробки ми завжди швидко надаємо відповіді про терміни нанесення такої позначки і всіх обіцянок намагаємось виконувати. Тому що будь-яка відповідальна компанія зацікавлена у тому, щоб її продукт приносив радість своїм споживачам, а негативні наслідки не мали місця в цій історії», — підкреслив Голова Наглядової ради ГК «Молочний альянс» Сергій Вовченко.
Джерело: "Молочний альянс"

сайт создан компанией web дизайн