НОВОСТИ

Компанія Dow запрошує на виставку Інтерпластика 2020

Компанія Dow запрошує замовників і партнерів обговорити виклики, з якими компанії стикаються на шляху створення економіки замкненого циклу, під час виставки Інтерпластика 2020. Найбільша міжнародна виставка пластмас та каучуку пройде з 28 по 31 січня 2020 року в ЦВК Експоцентр, м.Москва. Відвідувачі стенду Dow зможуть ознайомитися з розширеною лінійкою продуктів і технологій, що дозволяють власникам брендів і конвертерів реалізовувати цілі сталого розвитку, зберігаючи функціональні характеристики продукції.

Dow представить бізнес-кейси і зразки готової продукції, що відображають прихильність компанії створенню відповідних для рециклінгу продуктів, як частину економіки замкнутого циклу, в сфері упаковки для харчової та індустріальної продукції, матеріалів для будівельної та автомобільної індустрії, а також для виробництва споживчих товарів, що забезпечують підвищений комфорт, таких, наприклад, як взуття або парфуми.

«Ми взаємодіємо з компаніями на всіх етапах економіки замкнутого циклу, від сортування та збору матеріалу, до кінцевого споживача», - сказав Олександр Кулик, директор з продажу підрозділу Упаковка і Спеціальні пластики компанії Dow в Росії і країнах СНД. «У співпраці з партнерами компанія Dow розробила широкий спектр технологій для виробництва упаковки, що підлягає вторинній переробці, яка стає все більш затребуваною на регіональному ринку».


Полімери для економіки замкнутого циклу

Пропозиція Dow включає в себе продукти для простих багатошарових безбар'єрних структур, більш складну упаковку з бар'єрними властивостями для захисту продуктів харчування, модернізацію процесу конверсії з введенням компатибілізаторів для поліпшення механічного рециклінгу багатошарової упаковки, а також нову технологію приварювання дозатора в упаковку типу дой-пак. Технічні рішення на основі поліетилену для дой-паків і термоформованих лотків забезпечують таку ж продуктивність, як і існуючі багатошарові пакувальні структури, покращуючи при цьому їх механічні характеристики.
«Інноваційні полімери Dow підходять для сполучних, центральних, поверхневих і зварювальних шарів і дозволяють зберігати свіжість м'яса в три рази довше, при цьому витрачаючи лише третю частину пакувальних матеріалів, в порівнянні з традиційними технологіями. В результаті, втрати продуктів харчування на рівні рітейлерів скорочуються на 75% », - пояснив Ромен Казенаве, директор з маркетингу підрозділу Упаковка і Спеціальні пластики компанії Dow в регіоні Європа, Близький Схід і Африка.

Завдяки використанню високоефективних полімерів INNATE ™ і DOWLEX ™, функціональних матеріалів BYNEL ™ для сполучних шарів, пластомеров AFFINITY ™ і полімерів з функцією легкого відкривання APPEEL ™, а також іономерів SURLYN ™, ми тепер можемо пропонувати упаковку для м'ясних продуктів і сирів, що відповідає підвищеним вимогам індустрії до структури матеріалів і конверсії.


Повторне використання та ресурсозберігаюча упаковка

Фахівці Dow продемонструють різні застосування універсальної пакувальної технології PACXPERT ™, що дозволяє використовувати на 80% менше матеріалу, ніж в стандартних контейнерах. Завдяки даній технології можна скоротити витрати на зберігання і транспортування, що, в свою чергу, дозволяє зменшити викиди CO2 в атмосферу.

На стенді також буде представлена остання розробка компанії - повністю поліетиленова упаковка, створена на основі технології «RecycleReady», готова до рециклінгу багатошарова плівка, що складається з поліламінованого поліетилену (PE / PE).

Не тільки упаковка. Різні застосування на одному стенді.

Відвідувачі Інтерпластика і замовники зможуть дізнатися про різних застосуваннях полімерів Dow, для таких напрямків, як:
• інфраструктура: каучуки NORDEL ™ EPDM для будівельних профілів, які забезпечують чудову гладкість поверхні, стійкість до впливу низьких температур, виняткові механічні характеристики.
• автомобілебудування: еластомери ENGAGE ™ і каучуки NORDEL ™ EPDM, що дозволяють знизити вагу транспортного засобу, підвищити ефективність виробництва, поліпшити механічні характеристики і багато іншого.
• силові та телекомунікаційні кабелі: ізоляційні матеріали Dow ENDURANCE ™ для виробництва силових кабелів і продукти Dow AXELERON ™ для телекомунікаційних кабелів.
• взуття: поліолефінові еластомери ENGAGE ™ і олефінових блок-сополімери INFUSE ™ для виняткового комфорту, еластичності і морозостійкості взуття з ЕВА.
• ковпачки для духів: зроблені з перероблених иономеров SURLYN ™ (до 40%) - завдяки партнерству з італійським виробником косметичної упаковки Premi.

«Компанія Dow продовжить зміцнювати свої позиції на ринку еластомерів, залишаючись в авангарді трендів індустрії і поставляючи замовникам інноваційні рішення, що відповідають вимогам виробників в регіоні», - зазначив Грант Фішер, директор з продажу відділення Інфраструктура, Споживчі товари та Транспорт підрозділи Упаковка і Спеціальні пластики компанії Dow в Європі.

Джерело: Компанія Dow

сайт создан компанией web дизайн