НОВОСТИ

Circularise, Covestro та Domo на CES 2020

Проект Circularise PLASTICS, заснований постачальником поліамідів Domo та виробниками матеріалів Covestro і Circularise досяг першої віхи. За підтримки членів-засновників розроблена перша версія платформи, пристосованої до полімерної галузі, продемонструє у виробничих умовах на початку 2020 року. На CES 2020 (Лас-Вегас, 7-10 січня) Circularise та Covestro представлять проект для нових партнерів.


В даний час проект дозволяє виробникам створювати цифрову версію своїх матеріалів на основі довірених документів. Це дає їм змогу  довести стійкість свого ланцюга поставок та створити надйність та довіру. «Зараз ми бачимо, що більше компаній проявляють інтерес до створення відкритого стандарту для галузі. Більшість гравців бачать, що цінність впровадження нових технологій стає більш прозорою. Вони також усвідомлюють, що це зробити не можна поодинці, - каже Месбах Сабур (Mesbah Sabur), засновник Circularise.

«Цінність розробки цього стандарту в галузі, а не лише однією або двома компаніями, полягає в тому, щоб уникнути центрального потужного органу та надавати рівні права всім учасникам», - говорить Томас Нуйц (Thomas Nuyts), директор з управління глобальними продуктами Domo. Заохочуючи широке впровадження Circularise PLASTICS доступна будь-якій організації, яка виробляє, обробляє, переробляє або використовує полімери.

Залежно від позиції сторін у ланцюжку вартості існують різні вигоди, які вони можуть очікувати. «Для постачальників матеріалів та переробників, а також формоутворювачів у Circularise PLASTICS означає підвищення матеріальної цінності та довіри до виробництва, додаючи паспорти матеріалів до полімерних смол, домішок, барвників та будь-яких інших матеріалів, що випускаються. Виробникам та власникам торгових марок це допоможе на шляху досягнення цілей у галузі стійкості та зміцнення позиції бренду, виявляючи походження продукту та прозорість його впливу на навколишнє середовище», - каже д-р Буркхард Циммерманн (Dr. Burkhard Zimmermann), керівник відділу стратегії, стійкості та цифрових технологій полікарбонатів Covestro.

Промислові компанії Covestro та Domo Chemicals були ключовими архітекторами останніх вимог проекта, і вони працюватимуть над прийняттям стандарту. Після завершення пілотноо періоду система стане доступною для широкого ринку.

сайт создан компанией web дизайн