НОВОСТИ

Cadbury New Zealand збирається використовувати упаковку з паперу, який  повністю переробляється

Перехід на паперову упаковку Cadbury є частиною зобов'язання її материнської компанії Mondelez International щодо забезпечення переробки всієї її упаковки до 2025 р. Мультинаціональна компанія Mondelez International збирається випробувати нову лінійку продукції Cadbury Energy, упаковану в стовідсотково придатну до вторинної переробки, для споживачів в Новій Зеландії.
В ході випробувань буде перевірена довговічність і ефективність паперової упаковки при транспортуванні, при цьому компанія також збирає відгуки користувачів про редизайн. Вперше фірма використовувала папір без ламинатів, фольги або полімерів для будь-якого повністю фасованого продукту.


Цей крок є частиною роботи компанії над цілою низкою глобальних і локальних ініціатив у сфері сталого розвитку, покликаних звести до мінімуму вплив бізнесу на планету. Кара ЛІіброк (Cara Liebrock), керуючий директор Mondelez International в Новій Зеландії, сказала: «Ми прагнемо зробити 100% нашої упаковки придатною для переробки до 2025 р. В міру того як продукцією Cadbury насолоджуються мільйони людей у всьому світі, ми раді можливості провести це інноваційне випробування тут, в Новій Зеландії».
У жовтні 2018 р. Mondelez International оголосила про намір зробити всю свою упаковку придатною до вторинної переробки або надати інформацію про переробку для продуктів  до 2025 р
 
Поряд з цим, компанія поставила перед собою мету скоротити до 2020 р. 65 млн кг пакувального матеріалу по всьому глобальному ланцюжку поставок. Виконавчий віце-президент Mondelez International з досліджень, розробок, якості та інновацій Роб Харгроув (Rob Hargrove) сказав: «Будучи світовим лідером в сфері снеків, ми беремо на себе зобов'язання використовувати матеріали зі стійких джерел і упаковку придатну до вторинної переробки в якості нашого активного вкладу в скорочення пакувальних відходів та створення економіки замкненого циклу для упаковки. Полімерні відходи та їх вплив на планету - це системна проблема, яка хвилює наших споживачів і яка вимагає комплексної відповіді. Разом з партнерами по галузі, а також державними і приватними організаціями ми можемо допомогти виробити практичні рішення, які приведуть до позитивного впливу на навколишнє середовище».

сайт создан компанией web дизайн