НОВОСТИ

Bosch Packaging Technology тепер Syntegon Technology

Syntegon Technology - нове ім’я серед лідерів ринку в галузі переробки та упаковки. До кінця 2019 року відомий як Bosch Packaging Technology, колишній підрозділ Bosch представив себе як незалежне підприємство в штаб-квартирі компанії в Вайблінгені (Німеччина). Основна увага компанії Syntegon Technology - на інтелектуальних та стійких технологіях для фармацевтичної та харчової промисловості. Розширення діапазону послуг є пріоритетом для компанії. У Syntegon Technology працює 6 100 людей у більш ніж 30 місцях по всьому світу. Компанія продала на 1,3 млрд євро у 2019 році. Компанія Bosch оприлюднила свої плани продажу підрозділу пакувальних машин новоствореному суб'єкту господарювання, яким управляє CVC Capital Partners, провідна компанія з приватних інвестицій у липні 2019 року. Угода була завершена відповідно до графіку, компанія отримає повну незалежність на зламі років.

Угода завершується за графіком, оскільки розвиток бізнесу залишається стабільним
Продаж Bosch Packaging Technology завершився 2 січня 2020 року, як і було передбачено. У червні 2018 року Bosch оголосив, що має намір продати відділ упаковки, знайшовши покупця через рік у CVC Capital Partners (CVC). Потім Bosch Packaging Technology розширив свою штаб-квартиру у Вайблінгені, Німеччина, доповнивши її новими відділами, необхідними для комутації. Події бізнесу залишалися стабільними в проміжку часу, підсилюючи тенденцію в млявому секторі машинобудування. Продажі в 2019 році склали 1,3 мільярда євро, що відповідає показнику попереднього року.

Новий власник, CVC, прагне інтенсивно розвивати компанію в цілому та розширювати внутрішньогрупові синергії. Коментуючи закриття купівлі-продажу, Марк Стробел, партнер CVC Capital Partners, сказав: «CVC рада, що транзакція завершена за графіком. Syntegon Technology має сильну присутність у багатьох сегментах ринку, велике технологічне ноу-хау та інноваційну потужність. Ми хочемо розвивати ці сильні сторони спільно з керівництвом та всією робочою силою».

У майбутнє з новим брендом
«Технологія обробки та упаковки для кращого життя!» Це місія Syntegon. Компанія налаштована покращити життя споживачів та пацієнтів розумними та стійкими рішеннями для обробки та упаковки. За останні кілька місяців був розроблений новий корпоративний бренд. Назва Syntegon означає синергію, технології та орієнтацію на майбутнє. Новий корпоративний зелений колір підкреслює важливість стійкості та здоров'я. Квадрат у новоствореному логотипі символізує пакет, а також здатність технології пакування захищати продукти.

Весь робочий колектив відсвяткує запуск незалежної компанії з керівництвом 16 січня 2020 року. Церемонія в штаб-квартирі Вайблінген, що транслюється в прямому ефірі по всьому світу, буде супроводжуватися заходами, що відбудуться в окремих місцях. Сьогодні Syntegon Technology поділиться новинами зі своїми діловими партнерами. Голова Виконкому д-р Стефан Кеніг користується цією можливістю, щоб надіслати чітке повідомлення: «Ми грунтуємося на 150-річному досвіді та 64 000 машинах, встановленими у наших замовників, і шукаємо нових напрямків бізнесу. Зараз, як ніколи раніше, ми працюємо над інтелектуальними та стійкими технологіями і підтримуємо співпрацю з нашими діловими партнерами у справжньому дусі партнерства».

Більша гнучкість та зосередженість на турботливих партнерствах
Ця щойно здобута незалежність дозволяє Syntegon Technology бути ще більш гнучкими. А нещодавно додані відділи в штаб-квартирі, такі як Закупівлі та ІТ, скорочують відстані між внутрішніми підрозділами та полегшують взаємодію з клієнтами та постачальниками. Оскільки компанія була частиною великої корпорації з різноманітними підрозділами, вона тепер може створити бізнес-рамку, яка ще краще підходить для галузі. Ця нова установка дозволить компанії розширити свій профіль як провідної компанії з переробки та пакування.

Syntegon Technology має на меті встановити нові пріоритети для послуг. Одна мета - скоротити час відповідей на запити клієнтів; інша полягає в подальшому збільшенні наявності технічних служб. Syntegon Technology також інвестує в технологічний центр у штаб-квартирі Вайблінген. Компанія з технологій переробки та упаковки співпрацює з глобальними корпораціями та регіональними лідерами ринку, і рішуче налаштована запропонувати ще більш привабливі послуги для середніх підприємств та стартапів.

Інтелектуальні та стійкі технології
Syntegon Technology активізує свої зусилля щодо розвитку інтелектуальних та стійких технологій. Спираючись на глибокий досвід розробки та інтеграції програмних рішень, компанія використовує для цього підключені компоненти, а також компоненти, покращені штучним інтелектом. Більшою метою є збір та оцінка даних, щоб уникнути простоїв машин, максимально підвищити якість продукції та оптимізувати загальну ефективність роботи заводу.
Підприємство дотримується двох підходів до виробництва стійкої упаковки - один - використовувати моно матеріали, а не звичайні багатошарові плівки, а другий - використовувати паперову упаковку як альтернативу полімерній. Syntegon Technology підтримує своїх клієнтів на шляху до сталого майбутнього за допомогою тестування матеріалів, машинних застосувань та інноваційної упаковки, розробленої відповідно до вимог продукції, видів транспорту та регіональних обставин. Компанія також значно знизила енергоспоживання своїх машин.

Цифри говорять самі за себе
Зараз проводиться кампанія з підготовки прожекторів нового бренду Syntegon Technology. Наступна родзинка порядку денного - Дюссельдорфська міжнародна виставка-ярмарок, де компанія презентує клієнтам свою свіжу нову фірмову ідентичність у травні 2020 року.

Джерело: Syntegon Technology

сайт создан компанией web дизайн