НОВОСТИ

B-Stock : проблема повернених різдвяних подарунків

Кількість відправлених товарів у Національний день повернення (2 січня), як очікується, буде на 72% більшою, ніж  у грудні за версією Royal Mail, - це дорівнює річній загальній сумі £ 60 мільярдів продуктів, що повертаються у Великобританію. Останні дані B-Stock, провідної компанії  інтернет-ринку вторинної торгівлі, показали, що іграшки, спеціалізовані кухонні предмети, інструменти та жіночий модний одяг - це найбільш повернені речі.

"Щороку кількість вантажівок повернення подвоюється між січнем і березнем після періоду Різдва", - каже Бен Уітакер, директор EMEA в B-Stock. «Поведінка споживачів сприяє досягненню такого рівня прибутку за допомогою покупок в Інтернеті та добросовісної політики повернення, яка заохочує магазин, шкодує і повертає поведінку клієнтів. Очікується, що віддача в онлайновий відпочинок складе близько 50 відсотків від загальної суми продажів в період відпусток в 21,22 млрд фунтів».

Згідно з новим опитуванням, 50% дорослих заявляють, що не хочуть і не користуються подарунками, які отримують у різдвяний день. Отримуючи товари від провідних роздрібних торгових мереж, B-Stock розглядає жіночий одяг та спеціальні кухонні предмети як одні з найбільш повернених предметів після сезону свят.

Уітакер додає: «Оскільки 2019 рік є складним для роздрібної торгівлі, повернення може навантажувати галузь роздрібної торгівлі, яка вже перебуває під тиском. У багатьох провідних роздрібних торговців є стратегії вирішення для повернутих подарунків, таких як пошук торгових посередників, які готові купувати ці незаймані подарунки та продавати. Це також підтримує кругову економіку та дозволяє уникнути повернення подарунків на сміттєзвалища, що викликає занепокоєння у роздрібної торгівлі».

У міру того, як ми вирушимо до 2020 року, стійкість - це зростаюча сфера, за яку торговці все більше беруть на себе відповідальність. «Вже цього Різдва ми стали свідками того, як Джон Льюїс виймав пластикові іграшки з різдвяних подарунків, а споживачі переходили на вторинне використання різдвяного паперу. Те, як роздрібні торговці управляють поверненим запасом, - це також бізнес-операція, яка перебуває під ретельним наглядом, особливо в цей час року, коли прибуток найбільший. Ось чому провідні світові роздрібні торговці використовують вторинні ринки збуту для маси повернених запасів, одночасно компенсуючи втрати повернутої продукції ", - підсумував Уітакер.

 

 

сайт создан компанией web дизайн