Новини

Нова виробнича лінія BOBST дає змогу DS Smith фасувати ще більше ігристого вина

Просекко. Всім знайома назва цього ігристого напою, пов'язаного з приємним проведенням часу та щасливими спогадами. Однак для доставки цього неймовірно популярного вина потрібна високоякісна упаковка з гофрокартону. І саме на цьому етапі береться до справи завод компанії DS Smith в м. Розі на півночі Італії.


Будучи провідним постачальником упаковки для споживчих товарів, DS Smith приділяє особливу увагу сучасному дизайну. До компанії входить понад 200 виробничих об'єктів в 34 країнах Європи, однак завод у м. Розі – найближчий до комуни Вальдоб'ядене, одного з основних регіонів вирощування винограду для просекко.
 Генеральний директор заводу DS Smith в Розі п. Алессандро Чебін надає великого значення своєчасності поставок високоякісної упаковки з гофрокартону клієнтам компанії, які займаються продажем просекко, а також багатьом іншим незалежним і міжнародним постачальникам продуктів харчування і напоїв.
 «Наші клієнти постачають свою продукцію по всій країні та по всьому світу», - каже п. Чебін. – «Їм потрібна велика кількість надійної, привабливої й уніфікованої упаковки з гофрокартону. Вони справедливо вимогливі в цьому відношенні, їм дійсно необхідна дуже складна графіка – і ми повинні пропонувати продукти, які виправдають їх очікування».

сайт создан компанией web дизайн