Новини

Nestle створила дослідницький інститут для розроблення екологічних видів упаковки

6 грудня 2018 р. створено дослідний інститут пакувальних технологій Nestle Institute of Packaging Sciences, який буде займатися розробками в галузі екологічно безпечної упаковки для продукції компанії. Це - ще один крок в реалізації програми Nestle з переведення до 2025 р. всієї упаковки на поновлювану або повторно використовувану.


«Ми прагнемо перейти на найбільш екологічно безпечну упаковку для наших харчових продуктів і напоїв. Для досягнення цієї мети ми відкрили інститут, який буде розробляти нові пакувальні матеріали, і ми сподіваємося зробити свій внесок у вирішення проблеми відходів упаковки, зокрема пластикової. Наша мета - звести до мінімуму вплив упаковки на довкілля, зберігши при цьому свіжість і смак продуктів, які упаковуються», - сказав виконавчий директор Nestle Марк Шнайдер.
Nestle Institute of Packaging Sciences зі штатом 50 осіб і новітньою лабораторією входить до світової мережі дослідних організацій Nestle та розташований в Лозанні (Швейцарія). У співпраці з іншими дослідницькими організаціями компанії він зосередить свої зусилля на розробці безпечних і функціональних екологічно чистих пакувальних матеріалів, у тому числі перероблюваних, біорозкладних або композитних полімерів, функціональних видів паперу, а також нових концепцій упаковки та технологій підвищення ступеня переробки пластикової упаковки.


 

сайт создан компанией web дизайн