Новини

Nestle оголосила план дій про перехід на екологічну упаковку

Nestle оголосила про серію кроків для деяких своїх найвідоміших брендів, щоб виконати свої зобов'язання, а саме - до 2025 року 100% упаковки продукції Nestle можна було переробляти або використовувати багаторазово.
Глобальний гігант продуктів харчування та напоїв впровадить  паперову упаковку для Nesquik у першому карталі 2019 року та дляснеків  Yes! - у другій половині 2019 року.
Smarties почне використовувати упаковку без полімерів  в 2019 році, а в 2020 році Milo запровадить паперові пакети.
У 2005 році компанія впровадила стандартні туби для Smarties, що не містять полімерів, і заявила, що вона в процесі усунення полімерів з ковпачків, багаторазових пакетів, міні-пакетів.
У цьому році буде проведено випробування на використання нових матеріали, включаючи паперові та біологічно розкладальні /компостуючі замінники.
Nestle Waters збільшить вміст переробленого ПЕТ у своїх пляшках до 35% до 2025 року на глобальному рівні
Європейські бренди Acqua Panna, Buxton, Henniez і Levissima до 2025 року збільшать вміст переробленого ПЕТ до 50%.
Наступного місяця Nestle також почне ліквідувати всі полімерні  соломки з своїх продуктів, використовуючи альтернативні матеріали, такі як папір, а також інноваційні проекти, щоб зменшити засмічення.
Крім того, Інститут пакувальних наук Nestle вивчає нові матеріали на паперовій основі та біорозкладальних / компостуємих полімерів, які також підлягають вторинній переробці.
Це може стати цінним варіантом у місцях, де інфраструктура переробки ще не існує і не буде доступною протягом деякого часу.
Конструктивно всі 4 200 об'єктів Nestle у всьому світі взяли на себе зобов'язання усунути полімерні  вироби для одноразового використання, які не можуть бути перероблені.
Ці елементи будуть замінені матеріалами, які можуть бути легко перероблені або повторно використані.
Джерело: www.packagingnews.co.uk

сайт создан компанией web дизайн