Новини

MULTIFLEX ТМ - упаковка для хлібобулочних виробів

Каст-поліпропіленові плівки (СРР) все більше позицій на ринку завойовує упаковка для хлібобулочних виробів. Як відомо, такі матеріали виробляються двома способами - методом плоскощілинної екструзії (поливні плівки) або методом видування. Компанія «Авентін» освоїла виробництво 7-шарової каст-плівки методом видувної екструзії і вивела її на ринок під торговою маркою MULTIFLEX. Пакети з CPP-плівки MULTIFLEXТМ пройшли успішні випробування на великих хлібопекарських підприємствах України і Республіки Білорусь.
Під час виробництва плівки контролюється її товщина і фізико-механічні характеристики. Плівки мають відмінні властивості і на рівних конкурують з плівками, виробленими іншим способом, по прозорості, глянцю і коефіцієнту тертя. Асортимент плівок по товщині: 20, 23 і 25 мкм.


Виробництво СPР MULTIFLEXТМ методом видування, дозволяє застосовувати єдину рецептуру інгредієнтів в теплу і холодну пору року. При цьому немає проблем з розривом плівки при температурах нижче 0 ° С. Таким чином, вдається уникнути проблем, властивих виробництву плівок методом плоскощілинної екструзії - немає ризику, випадкового використання СРР-плівок, виготовлених для теплої пори року в холодну, так як у них різна рецептура інгредієнтів. На жаль, конвертори часто не відстежують властивості плівок, тому можуть пропонувати упаковку, вразливу до механічних пошкоджень.
Процес виробництва упаковки контролюється на кожному етапі - від виробництва плівки і друку, до формування пакетів. Це підтверджено системами менеджменту якості та безпеки харчових продуктів - сертифікати ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001 та BRC, які впроваджені в компанії «Авентін».
Практика показала, що фасувальні пакети з більш тонких плівок для хлібобулочних виробів незважаючи на меншу вагу, виконують всі свої функції. Більш того, хлібопекарські підприємства зменшують платежі, пов'язані з податками на утилізацію. При переході від плівок товщиною 25 мкм на плівки 20 мкм, вага пакета зменшується на 20%. Економічний ефект від впровадження нових плівок дозволяє підприємствам бути більш конкурентоспроможними на цьому складному ринку.
Джерело: "АВЕНТІН"

сайт создан компанией web дизайн