НОВОСТИ

Майбутнє регулювання виробництва пластмас?

AMI офіційно запустила свою 3-ю конференцію з питань регулювання виробництва пластмас, де представлені провідні компанії, у тому числі Steptoe & Johnson, Burges Salmon та Mayer Brown, які висловлять свої думки щодо останніх оновлень у рамках європейської регуляторної бази. Законодавче поле для промисловості пластмас постійно змінюється, і 2019 рік не є винятком. Зі зростанням інтересу до таких питань, як пластмаси для одноразового використання, постійне впровадження REACH та збільшення невизначеностей, що стосуються Brexit, Регламент конференції 2019 надає прекрасну можливість для професіоналів по всьому ланцюгу постачання зустрічатися з глобальними експертами з регулювання та отримувати неупереджену інформацію про останні європейські стандарти й регуляторні оновлення, а також переконатися, що робота компаній індустрії відповідає діючому та майбутньому законодавству. Дводенна конференція відбудеться 6-7 березня в готелі Hilton Dusseldorf.  Захід об'єднає експертів з європейського права, матеріалів, які контактують з харчовими продуктами, та наноматеріалів, а також висококваліфікованих експертів з питань відповідності та власників брендів. Захід пропонує платформу для професіоналів галузі для зустрічей, навчання й підключення, щоб отримати всебічне розуміння майбутніх тенденцій у європейській хімічній галузі.

На конференції доповідатимуть  представник Європейської комісії, юристи з міжнародних юридичних фірм спільно з провідними експертами з EUPC, Intertek, Henkel та EXPRA, а також цікаві та обізнані спікери.
Крім того, до конференції буде проведено одноденний семінар 5 березня, що включатиме поглиблений огляд матеріалів для контактів з харчовими продуктами в ЄС та США, які проводяться старшими експертами з трансатлантичної практики безпеки харчових продуктів Steptoe & Johnson. Одноденний семінар дає можливість отримати знання про останні події в питаннях забезпечення відповідності продуктів харчування в ЄС та США.

Джерело: AMI 

сайт создан компанией web дизайн