Название страницы

Система Flex Rack окупається за один рік

Австрійська компанія Offsetdruckerei Schwarzach (ODS) використовує інноваційну систему Flex Rack для скорочення часу налаштування плосковисікальної машини BOBST.

Найчастіше, саме дрібниці мають величезне значення і серйозно впливають на результат. У компанії ODS вважають, що система Flex Rack якраз і є тією самою важливою «дрібницею», яка значно спрощує налаштування плосковисікальних машин BOBST. «Ми виконуємо безліч різних видів робіт, і чотири роки тому ми приступили до пошуку рішення, яке допомогло б нам скоротити час налаштування системи безупинної роботи», - пояснює Йоханнес Кнапп (Johannes Knapp), технічний директор компанії.
Завдяки інноваційному підходу, реалізованому в системі Flex Rack, яка була випробувана на плосковисікальній машині формату 3B зі станцією поділу заготовок, час налаштування вдалося скоротити приблизно на десять хвилин. Пауль Ландаль (Paul Landal), начальник ділянки висікання в ODS, зазначає: «Налаштування системи безперервного циклу займає всього близько двох хвилин. З цим рішенням дійсно зручно працювати».

Розділові прутки, які використовуються в діючій системі, можна замінити системою Flex Rack всього за один день. При цьому кількість рейок Flex Rack може бути підібрано таким чином, щоб охопити максимальну ширину листа на висікальному пресі. Flex Rack можна встановити практично на будь-яку плосковисікальну машину BOBST зі станцією поділу заготовок.

Після успішного завершення випробувань п'ять плосковисікальних машин BOBST в ODS були дооснащені системою Flex Rack. З самого початку було ясно, що для входу ODS в сегмент більш якісного друку машина EXPERTCUT 145 PER повинна бути оснащена системою Flex Rack. «При роботі з великим форматом скорочення часу налаштування ще більш помітно», - зазначає Йоханнес Кнапп. Він упевнений: при виконанні чотирьох робочих завдань на добу система Flex Rack зможе окупити себе протягом року.

Bobst Mex SA, Швейцарія

сайт создан компанией web дизайн