НОВОСТИ

Очищувач MEVOPUR® ProTect O2 від Clariant

Clariant Plastic & Coatings Healthcare Polymer Solutions додає у свою лінійку матеріалів MEVOPUR нову киснепоглинальна домішку для  фармацевтичної упаковки для медичних препаратів та медичних пристороїв. MEVOPUR ProTect ефективний для обмеження деградації кисню (O2) лікарських засобів, що зберігаються у пляшках з поліетилентерефталату (ПЕТ), навіть у прозорій моношаровій конструкції.
Новий концентрат та інші нововведення Clariant представляє на Pharmapack Europe.

"Так само, як упаковка для харчових продуктів та напоїв, ПЕТ набуває все більш широкого застосування", - зазначає Стів Дакворт, керівник відділу маркетингу та розвитку бізнесу полімерних розчинів Clariant Healthcare, "але, хоча продукти харчування та напої вимагають відносно короткого терміну придатності, фармацевтичним препаратам часто потрібно зберігати свої властивості навіть протягом року та більше. Хоча HDPE був непоганим матеріалу, PET пропонує ряд переваг, включаючи прозорість, а добавки MEVOPUR ProTect допомагають поєднувати прозорість із довготривалим терміном зберігання. І хоча утилізація ще не є основною темою у фармацеї, ПЕТ вважається матеріалом, що підлягає переробці, і будь-який кисневий бар'єр, який не потребує декількох шарів, стане перевагою».

У 2020 р. Clariant відзначає 10-ту річницю створення асортименту продукції MEVOPUR, яка допомагає виробникам фармацевтичної упаковки та медичних виробів знижувати ризик невідповідності регуляторним нормам протягом усього життєвого циклу товару, дотримуючись найвищих стандартів щодо продуктивності та зовнішнього вигляду. Всі сполуки та концентрати MEVOPUR виробляються у трьох спеціальних установах, сертифікованих EN: ISO13485-2016, та використовують інгредієнти, попередньо протестовані для забезпечення відповідності діючим стандартам як для медичних виробів, так і для упаковки для фармацеї. Для упаковки для фармацевтичних застосувань асортимент MEVOPUR пропонує одну з найбільш доступних регуляторних служб підтримки, включаючи тестування інгредієнтів відповідно до USP 661.1, EP3.1., ICHQ3D (USP <322>) та біосумісність на USP <87>, <88 >.

Продукт MEVOPUR ProTect пропонується з тією ж регуляторною тестовою документацією.

Джерело:  Clariant

сайт создан компанией web дизайн