НОВОСТИ

Компанія EMSUR підтримала ініціативу CEFLEX

Ініціативу CEFLEXпідтримали понад 130 організацій, що представляють цілий ланцюжок виробників упаковки з гнучких матеріалів, які об'єднали зусилля для просування циркулярної економічної моделі та планують розробити інфраструктуру для збору, сортування та переробки упаковки з гнучких матеріалів для споживачів по всій Європі до 2025 року.

У 2020 році CEFLEX має намір розробити та впровадити дорожню карту, яка, серед інших аспектів, включає керівні принципи щодо дизайну, доданої вартості та ефективності використання ресурсів. Ця дорожня карта буде доступна всім зацікавленим сторонам, а не лише членам консорціуму.
CEFLEX також передбачає безперервність вже реалізованих проектів: REFLEX, проект, який вивчає та шукає рішення для подолання технічних бар'єрів у механічній переробці упаковки з гнучких матеріалів для споживачів та FIACE, проект, який аналізує додаткову вартість такої упаковки для циркулярної економіки. Реалізація обох цих проектів є гарною основою для досягнення цілей, поставлених консорціумом на 2020 та 2025 рр.

Робочий потік, визначений CEFLEX, включає сім чітко визначених етапів - від початкової дорожньої карти до повідомлення про ініціативи та цілі зацікавлених сторін для сприяння підтримці розвитку інфраструктури.

«Участь EMSUR в цій ініціативі - це крок вперед до нашого прагнення для досягнення стійкого майбутнього для упаковки з гнучких матеріалів, заснованої на циркулярній  моделі як реальної та надійної альтернативи. Завдяки CEFLEX ми сприяємо розвитку необхідної інфраструктури для переробки упаковки та сприяння її циркулярності»: сказав Альберто Галлардо, генеральний директор EMSUR.
Прихильність EMSUR щодо сталого розвитку базується на наданні упаковочних рішень, що сприяють захисту продуктів харчування та зменшенню впливу на навколишнє середовище за рахунок оптимізації використання природних ресурсів. Воно фокусується на екодизайні та переробці упаковки, підсилюючи її внесок у циркулярну економічну модель.

Нещодавно була представлена остання інновація EMSUR: бар'єрний пакет, яки підлягає компостуванню. Ця нова стійка альтернатива спеціально розроблена для ринку кави, хоча вона може використовуватися і для інших продуктів.

INNOTECH, центр науково-дослідної роботи COEXPAN-EMSUR, пропонує можливість дослідити нові варіанти застосування як для жорсткої, так і для гнучкої упаковки, і став еталоном для прискорення рішень та вирішення основних проблем галузі у сфері сталого розвитку та кругообігу.

На додаток до недавнього членства в CEFLEX, COEXPAN та EMSUR також є членом Circular Plastics Alliance - ініціативи, яка спрямована на підвищення циркулярної  економіки пластмас шляхом сприяння використанню вторинних матеріалів та якісних процесів переробки. Таким чином він посилює свою прихильність до стійкості та до цілей, встановлених Європейським Союзом, щоб досягти включення понад 20 мільйонів тонн / рік перероблених полімерів до 2025 року.

EMSUR запроваджує політику щодо якості та безпеки харчових продуктів, яка базується на досконалості та постійному вдосконаленні. У зв'язку з цим EMSUR SPO France та EMSUR Poland нещодавно отримали сертифікат EcoVadis, що підкреслює прихильність компанії працювати над досягненням сталого майбутнього.

Джерело: EMSUR

сайт создан компанией web дизайн