НОВИНИ

Kautex Maschinenbau просуває принципи стабільності і вторинного використання полімерів

Цього року Kautex Maschinenbau відзначає відразу три ювілеї: 85-річчя свого існування, 60-річчя філії в США і 25-річчя виробництва машин в Китаї. Компанію заснував в 1935 році Райнольд Хаген - піонер в області виробництва полімерів. У 1949 році завдяки тязі до експериментальних досліджень і підприємницьку жилку йому вдалося розробити першу в світі стандартну установку для безперервного виробництва порожніх виробів із полімерів.

Протягом багатьох десятиліть Kautex Maschinenbau дуже впливає на індустрію полімерів, пропонуючи передові технології і сервісні послуги. Екструзіонно - видувні машини Kautex мають хорошу репутацію, тому в 1960 році був відкритий перша міжнародна філія компанії в Нью-Джерсі, США. Потім в 1995 році було засновано перше німецьке спільне підприємство в Шунде, Південний Китай. Там сьогодні виготовляється серія машин KCC третього покоління. А в 2020 році будуть запущені у виробництво інші відомі серії машин німецького заводу в рамках програми локалізації виробництва. Метою головного підприємства в Бонні, яке сьогодні вважається провідним виробником високотехнологічних екструзійно - видувних машин, є зменшення термінів виробництва машин і поставка машин з Німеччини або Китаю в залежності від країни розміщення замовлення. Філії Kautex розташовані в різних точках світу - в Європі, Азії та Північній Америці.

Попит на перші полімерні порожнисті вироби постійно зростав через їх позитивні якості, але сьогодні продукція з полімерів все більше стає об'єктом критики. Це пояснюється відсутністю ефективних концепцій переробки вторинної сировини. Саме тому, основними напрямками досліджень і розробок Kautex є такі актуальні питання, як стабільність, переробка вторинної сировини і цифровизация. Однією з останніх розробок є новітня технологія, що дозволяє істотно скоротити споживання електроенергії і сировини при зміні кольору виробу. Також Kautex давно займається оптимізацією переробки полімерів. Керуючий партнер Андреас Ліхтенауер вважає це центральним завданням галузі переробки полімерів: «Ставлення до виробів із полімерів сильно змінилося за останні роки. Для завоювання лояльності все більшу роль відіграють аргументи на користь стабільності і екологічності продукції. Тому ми систематично підтримуємо переробку вторинної сировини і оптимізацію життєвого циклу матеріалів».

Директор по маркетингу Крістіан Кіршбаумер додає: «Ми також працюємо над тим, щоб за допомогою наших технологій постійно покращувати баланс CO2 при виробництві порожнистих виробів із полімерів. Якщо ми надалі продовжимо активно працювати над позитивними властивостями цих продуктів з життєвими циклами матеріалів, їх вторинної переробкою, то для нас всіх стане важливим кроком в екологічне майбутнє».

Поряд з технологічними інноваціями Kautex робить ставку на цифрові сервіси для досягнення стабільності при розробці продукції. Так за допомогою сервісного обслуговування з елементами доповненої реальності, клієнти зможуть скористатися сервісними послугами в будь-якій точці світу. Завдяки сервісу, експерти з усього світу можуть віртуально підключатися до машини, не виїжджаючи у відрядження, і усувати проблеми в найкоротші терміни. Сервісним фахівцям не доведеться витрачати час на польоти, що дозволить також зменшити викид CO2, які залишає літак. Крім того, Kautex використовує цифрові симулятори для навчання. «Цифрові близнюки» точно відтворюють процеси екструзійно - видувних машин, заощаджуючи електроенергію і матеріали реальних машин.

Джерело: Kautex Maschinenbau

сайт создан компанией web дизайн