НОВОСТИ

Avery Dennison приєдналася до SABIC в рамках своєї ініціативи TRUCIRCLE ™

Компанія Avery Dennison зробила важливий крок в напрямку поставки етикеткового матеріалу з переробленого поліпропілену (rPP), співпрацюючи з SABIC в рамках ініціативи TRUCIRCLE ™, яка включає в себе використання матеріалів і технологій кругової економіки, що дозволить виробникам продукції досягати своїх цілей стійкості.

Роб Гроен (Rob Groen) з 't Wout, старший менеджер з маркетингу плівок Avery Dennison Label and Packaging Materials в EU, сказав, що нові вимоги власників брендів і нормативні зміни будуть враховані за допомогою нового, першого в світі матеріалу для етикеток rPP: «виробники етикеток скоро матимуть можливість подальшого розширення області застосування. Наш пілотний проект зробить цей матеріал доступним протягом 2020 року. Ми пройшли дуже довгий шлях, додавши в наш асортимент продукти з вторинної сировини і стійких джерел, і поліпропілен є дуже важливим доповненням».

Новий матеріал виготовляється шляхом переробки сировини (піролізу) зі змішаних відходів пластмасових виробів. Для повного ланцюжка створення вартості - постачальник плівки, Avery Dennison, конвертер і власник бренду - повинні мати акредитацію ISCC * для використання сировини SABIC для виготовлення лицьової сторони rPP, щоб матеріал був сертифікований як «circular polymer solution».

Роб Гроен (Rob Groen) з 't Wout сказав, що пілотний проект показує що може досягти співробітництво: «Ми тісно співпрацювали з SABIC, щоб зробити цей новий матеріал реальністю, і в результаті ми отримали перший в світі rPP-лейбл. Наші первинні виробничі потужності в 2020 році будуть розширені, коли в 2021 році буде запущено нове виробництво SABIC, і ми з нетерпінням чекаємо, як швидко ми зможемо почати роботу з власниками торгових марок для заміни звичайних етикеток з поліпропілену. Метою пілотного проекту є навчання, яке буде проведено в 2021 році, коли буде більш широкий доступ до матеріалів».
Поліпропіленові етикетки широко використовуються в харчовій, косметичній та інших областях, тому поліпшення в цій галузі можуть внести істотний внесок в забезпечення стійкості. Новий матеріал Avery Dennison схвалений для використання з харчовими продуктами і має ті ж властивості, що і стандартна поліпропіленова плівка. На відміну від матеріалів, підданих механічній переробці, процес хімічної переробки, який використовується для виробництва rPP, означає, що він має ті ж характеристики, що й звичайний матеріал.

Марія Недельчева (Mariya Nedelcheva), менеджер з виробництва жорстких плівок EMEA: «Деякі полімери, такі як ПЕТ, вже збираються в достатній кількості і відповідної для переробки якості. Поки що немає такого потоку для збору PP, тому миття і механічна переробка для отримання нової PP плівки все ще залишається складним завданням. Серед всіх застосувань для поліпропілену біоріентірованний поліпропілен (BOPP), який використовується для етикеток, є найбільш складним в механічній переробці. Цей процес хімічної переробки поліпропілену є важливим кроком вперед для індустрії, і ми дуже пишаємося тим, що є першопрохідцями такого важливого удосконалення - випуску на ринок екологічно чистого поліпропіленового матеріалу, який схвалений для використання з харчовими продуктами і на який добре наносити друк».

Джерело: Avery Dennison

сайт создан компанией web дизайн