Новини

У 2017 році в Німеччині перероблено 14,4 млн т полімерів

За інформацією www.verpackungsrundschau.de з посиланням на дані Федерального міністерства екології, охорони природи та безпеки ядерних реакторів Німеччини, в 2017 р в країні було в цілому перероблено 14,4 млн т полімерів. А споживання полімеру склало 11,8 млн т.
Оскільки частина продукції експортується або має тривалий термін служби, наприклад, вітряки, тільки близько половини спожитого полімера в Німеччині припадає на відходи, а саме 6,15 млн т в 2017 році. Приблизно 45,9% з них були відправлені на вторинну переробку (рециклінг), 52,7% було спалено для отримання енергії. З спалених відходів полімерів 17,9% було використано в якості замінника палива, і ще 34,8% направлено на сміттєспалювальні заводи для отримання енергії.
Таким чином, ступінь вторинної переробки полімеру становить близько 46%. У натуральному вираз це 2,8 млн т полімерів. З них 1,9 млн т було використано в Німеччині для виробництва нових полімерних виробів. Це кількість вийшло внаслідок втрати ваги через вологу, забруднення або виділення певних кольорів. Виходячи з кількості відходів, що утворюються, це відповідає приблизно 30%. Для упаковки досягнутий рівень вторинної переробки трохи вище. У 2016 році було вдруге перероблено понад 50% полімерної упаковки.
Іноді ступінь переробки полімеру плутають зі ступенем використання реціклата (вдруге переробленої сировини) у виробництві продукції з пластика. Остання становить 5,6%. Це кількість відходів полімера, що надходять з жовтих контейнерів і мішків, яке використовують при виготовленні нової полімерної продукції. Ця цифра відноситься до виробництва полімерів, а не до відходів, які фактично доступні для переробки. Тому вона не підходить для порівняння зі ступенем вторинної переробки.

сайт создан компанией web дизайн