Новини

Smurfit Kappa створила революційний папір AgroPaper

Група Smurfit Kappa знову пропонує інноваційні рішення для сільськогосподарського сектора й запускає виробництво паперу AgroPaper, що лідирує в галузі.
AgroPaper – папір, придатний для відновлення та компостування, призначений для заміни пластикового матеріалу, який використовують більшість фермерів та садівників для мульчування при вирощуванні овочів. Мульчуванням називається покриття ґрунту навколо рослин матеріалом (мульчею) для його поліпшення, запобігання росту бур’янів і підтримання температури ґрунту.


Команда фахівців паперових фабрик Nervion і Sanguesa, що входять до групи Smurfit Kappa, працювала з INTIA (дослідницьким центром агропродовольчих технологій в Іспанії), щоб визначити спосіб використання довгих соснових волокон з екологічно чистих лісів в якості основи для нового паперу. Поліетилен, який найчастіше використовують для мульчування, вимагає великих витрат, викликає труднощі при видаленні та залишає після себе невеликі фрагменти, які можуть бути з'їдені тваринами. AgroPaper, навпаки, є екологічно чистим матеріалом, який безпечно й нешкідливо розкладається біологічним способом, перетворюючись в ґрунті на компост. Випробування AgroPaper показали, що в багатьох випадках врожайність справді підвищується.
«Ми в Smurfit Kappa вважаємо, що несемо відповідальність перед суспільством за вирішення проблем, що стоять сьогодні у сфері навколишнього середовища, і висловлюємо це за допомогою розробки рішень з виробництва паперу й пакувальних матеріалів майбутнього, – зазначив головний операційний директор європейського підрозділу Smurfit Kappa Paper Лоран Сельє (Laurent Sellier). – В рамках ініціативи Better Planet Packaging ми прагнемо виробляти інноваційні та екологічно стійкі рішення, які позитивно впливають на навколишнє середовище. І AgroPaper є відмінним прикладом продукту замкнутого циклу, який вирішує важливу проблему багатьох фермерів і відкриває цілий світ можливостей».

сайт создан компанией web дизайн